Reguliarųjį Baltijos krepšinio lygos (BBL) sezoną pradėjo ir du lietuvius turinti Rygos „Barons“ ekipa. Ji antradienį (10.04) savo aikštėje 69:50 (20:14, 16:14, 21:11, 12:11) nugalėjo Valmieros „Lacplesa alus“ ekipą.

Nuo rungtynių pradžios „Barons“, kaip ir buvo galima tikėtis, įgijo dviženklę persvarą – 15:4. Tačiau jos išsaugoti nepavyko, ir „Lacplesa alus“ sugebėjo pavyti varžovus – 24:25.

Lemiama rungtynėse buvo trečiojo kėlinio pradžia. Penkių pirmųjų minučių atkarpą Rygos ekipa laimėjo 17:6 ir susikrovė solidų 19 taškų pranašumą – 53:34.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Ainaras Bagatskis. „Barons“ vyr. treneris per 33 minutes pelnė 19 taškų (3/7 dvitaškių, 3/12 tritaškių) bei atkovojo 6 kamuolius.

Žydrūnas Urbonas nugalėtojams per 20 minučių pelnė 13 taškų (4/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/5 baudų), o Michailas Anisimovas per 17 minučių surinko 7 taškus (3/6 dvitaškių, 1/3 baudų) bei sugriebė 4 atšokusius kamuolius. Giedrius Gustas mačui registruotas nebuvo.

Rezultatyviausi Valmieros komandoje buvo Justas Česnavičius bei Akselas Vairogas. Abu jie pelnė po 12 taškų, o lietuvis per 29 minutes pataikė 4 dvitaškius iš 8, vieną tritaškį iš 2 bei vieną baudą iš 2.

Kitos BBL rungtynės vyks ketvirtadienį (10.06). Pralaimėjimu sezoną pradėjusi Valmieros „Lacplesa alus“ ekipa kovos su Talino „Pirita“.

todel ir meto kol pataikys:)
2005-10-06
bgatskis tapo komandos zvaigzde!!! juk jo pasodint nieks negali-juk jis treneris:)
2005-10-05
Barons turbut siemet bandys susikauti su Ventspiliu del Latvijos cempiono titulo.
2005-10-05
Bagatskis tai matyt sau derinius sukūręs yra :))) dar draugiškose jis 20 arba netoli 20 taškų įmesdavo :)