Naujam sezonui besiruošianti Pirėjo „Olympiakos“ ekipa iškovojo dar vieną pergalę. Antradienį (10.04) Jono Kazlausko vadovaujami krepšininkai svečiuose 92:83 (25:27, 22:16, 26:18, 19:22) įveikė Atėnų „Panellinios“ ekipą.

Pirėjo ekipos žaidimas buvo itin banguotas. Įpusėjus mačui „Olympiakos“ pirmavo 4 taškais, o trečiąjį kėlinį pradėjusi spurtu 21:6 įgijo 19 taškų persvarą – 68:49.

Tačiau pergalės svečiai vos neišleido iš rankų. Šeimininkai parodė charakterį ir ketvirtojo kėlinio pradžioje sugebėjo sumažinti deficitą iki trijų taškų – 75:78. Visgi du Niko Hatzio tritaškiai įtvirtino „Olympiakos“ pergalę.

Nugalėtojų gretose vienas rezultatyviausių buvo Eurelijus Žukauskas. Vidurio puolėjas pelnė 13 taškų. Jaunojo Renaldo Seibučio indėlis kiek menkesnis – 2 taškai.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Tyusas Edney – 18. 17 pridėjo Nikos Hatzis, o 14 surinko Sofoklis Schortsanitis.