Italijos moterų krepšinio čempionate komandoms su lietuvėmis savaitgalį iškovoti pergalių nepavyko.

Trečiąją nesėkmę patyrė Parmos „Lavezzini“ krepšininkės, namie po pratęsimo 71:76 (25:24, 19:9, 11:18, 13:17, 3:8) nusileidusios Komo „Pool Comense“ komandai. Gabrielė Narvičiūtė pralaimėjusioms per 6 minutes taškų nepelnė, atkovojo 1 kamuolį, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Septintąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė pirmenybių autsaiderė Neapolio „Vomero“ ekipa. Ji namie 70:79 (17:18, 16:19, 8:21, 29:21) nusileido Džiovanio „Bracco Geas S.S.“ komandai. Neapolio ekipai atstovaujanti Kristina Vengrytė aikštėje nepasirodė.

Parmos ekipa per septynerias rungtynes iškovojusi 4 pergales turnyro lentelėje užima šeštąją vietą. „Vomero“ komanda žengia paskutinė – dvylikta.