Penktąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione iškovojo „Šiauliai“. Jie svečiuose 94:76 (27:18, 29:19, 20:18, 18:21) be didesnio vargo nugalėjo „Liepajas Lauvas“ ekipą, kurioje rungtyniauja Laimonas Kisielius.

„Šiauliai“ į priekį šovė jau mačo pradžioje, kuomet surengė spurtą 8:2. Antano Sireikos auklėtiniai ir toliau nemažino apsukų, įpusėjus pirmajam kėliniui po taiklaus Mindaugo Kuzminsko dvitaškio jie įgijo dviženklį pranašumą – 21:11.

Antrojo kėlinio pradžioje po kelių sėkmingų atakų aikštės šeimininkai sumažino deficitą iki 5 taškų (24:29), bet tai truko neilgai. Svečiai iš Šiaulių surengė dar vieną spurtą 21:6 bei nutolo nepavejamai (50:30).

Kisielius ant parketo praleido 27 minutes, per jas pelnė 18 taškų (2/7 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Šiauliai“: Derrickas Low 21 (6 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 20 (6 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 17, Brandonas Brownas 11 (8 atk. kam.).

„Liepajas Lauvas“: Olegas Kojenetas 22, Laimonas Kisielius 18, Vairis Pusaudzis 12.