Vokietijoje šeštadienį buvo sužaistos ketverios bundeslygos 25-ojo turo rungtynės. Tarp aikštėje pasirodžiusių keturių lietuvių rezultatyviausiai sužaidė Singaras Tribė, tačiau jo komanda patyrė triuškinančią nesėkmę.

Viurcburgo TSK ekipa savo aikštėje nusileido lygos lyderei Berlyno "Alba" komandai 68:105 (18:28, 19:22, 14:26, 17:29).

Pralaimėtojų komandos negelbėjo rezultatyvus S.Tribės žaidimas. 37 minutes aikštėje praleidęs lietuvis surinko 15 taškų (5/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/8 baudos metimų) bei atkovojo 9 kamuolius.

"Alba" komandai 6 taškus (1/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/2 baudos metimų) pelnė Martynas Mažeika. Jaunasis gynėjas per aikštėje praleistą 21 minutę atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 4 kartus suklydo.

Du lietuvius savo gretose turintis Švelmo "Union Baskets" klubas namie 67:72 (19:12, 15:18, 14:18, 19:24) neatsilaikė prieš Oldenburgo "EWE Baskets" krepšininkus.

Abiejų lietuvių pasirodymai buvo labai skirtingi. Vilius Gabšys per 20 minučių surinko 12 taškų (3/3 dvitaškių, 2/8 tritaškių) bei atkovojo 7 kamuolius. Mantas Ignatavičius per 19 minučių taškų nepelnė (0/2 tritaškių). Jis atkovojo 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Sekmadienį vyks dar trejos 25-ojo turo rungtynės. Vieneriose jų žais likęs lietuvis – Liudvigsburgo "EnBW" atstovaujantis Andrius Giedraitis.