Vilniaus „Sakalai“ į pralaimėjimų liūną grimzta vis su didesne jėga. Antradienio vakarą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus klubo krepšininkai patyrė jau penktąją nesėkmę iš eilės.

„Sakalai“ namuose 69:73 (17:20, 16:22, 13:17, 23:14) nesugebėjo atsilaikyti prieš Prienų „Rūdupį“.

Spurtavę 7:0 „Rūdupio“ krepšininkai išsiveržė į priekį 24:17 ir kontroliuodami žaidimo ritmą antrojo kėlinio laikui tiksint į pabaigą persvarą padidino iki trylikos taškų (42:29).

Susikrovęs solidžią persvarą „Rūdupis“ nesiruošė jos išbarstyti. Prienų krepšininkai „Sakalams“ ne tik, kad neleido priartėti, bet pranašumą padidino dar vienu tašku (53:39).

Ketvirtajame kėlinyje „Sakalai“ spurtavo 10:0 (60:63) ir sugrąžindami intrigą privertė gerokai pasinervinti „Rūdupio“ vyriausiąjį trenerį Virginijų Šeškų.

Vėliau sekė svečių spurtas 8:1 (71:61), į kurį vilniečiai atsakė aštuoniais taškais (69:71), tačiau sėkmingai baudos metimus sumetęs Gintautas Vileita padovanojo prieniškiams trečiąją pergalę iš eilės.

„Sakalai“: Laurynas Samėnas 14, Janas Jurgo 13, Paulius Joneliūnas 12, Rolandas Matulis, Gintaras Leonavičius 11.

„Rūdupis“: Povilas Šakinis 18, Giedrius Jankauskas 13, Gediminas Maceina 11, Gytis Andrijauskas, Gintautas Vileita 9.

[image=10555 left]Erikas Kučiauskas (Vilniaus „Sakalų“ vyr. treneris): „Drausmės trukumas lemiamu rungtynių momentu mums neleido iškovoti pergalės. Viskas, ką sutardavome mums nepavykdavo. Išeiname į aikštelę po minutės pertraukėlės ir darome visai ne tai, ką reikia. Leidome svečiams staigiai spurtuoti, tačiau tada pradėjome spausti varžovus, kurie galbūt šiek tiek sutriko, padarė klaidų ir rungtynių pabaigoje sumažinome atsilikimą iki trijų taškų.

Likus aštuonioms sekundėms iki rungtynių pabaigos žaidėjai nesugebėjo greita pražanga sustabdyti varžovų, o mūsų vienas aukštaūgių stovėjo išvis visai kitoje aikštės pusėje.

Turiu priekaištų ir Gintarui Leonavičiui, kadangi rungtynėms einant į pabaigą žaidėjas priėmė nelogišką sprendimą puolime“.

Mindaugas Arlauskas (Prienų „Rūdupio“ vyr. trenerio asistentas): „Iškovojome pergalę išvykoje ir labai ja džiaugiamės. Kontroliavome rungtynes ir demonstravome gerą gynybą, kuri lėmė sudėtingą pergalę prieš „Sakalus“.  Ketvirtojo kėlinio pabaigoje rungtyniavome šiek tiek banguotai, neišnaudojome gerų progų ir neapsigynėme, tačiau laimėjome, o tai yra svarbiausia.

Atrinkti (0) Visi (7)
liudna ziuret kaip Sakalams sunku.treneris irgi matosi nesusitvarko su savo komanda.vyresni zaidejai akivaizdziai neklauso Kuciausko nes ka jiems gali pasakyt zmogus su kuriuo jie patys savu laiku lose?o kai kiti mato kaip "seniai" neklauso,tai ir jie pradeda daryti ta pati.mano galva reiktu jiems maldauti kad gryztu Linas Salkus,tas greit visus i vieta sustatytu :)