Arvydas Macijauskas ir Vitorijos "Tau Ceramica" patyrė penktąją nesėkmę Ispanijos čempionate ir užleido lyderės poziciją. Sekmadienį baskai Badalonoje po pratęsimo 92:95 (20:24, 24:23, 24:15. 16:22, 8:11) pralaimėjo vietos "Joventut" krepšininkams.

Pergalę šeimininkams išplėšė taiklus Milano Gurovičiaus tritaškis metimas aidint pratęsimo pabaigą fiksuojančiai sirenai. Prieš tai A.Macijauskui tritaškiu pavyko išlyginti rezultatą 92:92.

Pergalę Vitorijos klubui galėjo išplėšti Kornelis Davidas. Jis prametė dvitaškį besibaigiant rungtynių laikui. Nors A.Macijauskas atkovojo kamuolį puolime, neužteko laiko parengti metimui.

"Joventut": Alexas Mumbru 20 taškų (9 atkovoti kamuoliai), Vendonas Hamiltonas 19 (9 atk. kam.), Milanas Gurovičius 17 (7 atk. kam.), Seanas Rooksas 13, Marcelinho Huertas 11.

"Tau Ceramica": Luisas Scola 31 (7 atk. kam.), Travisas Hansenas 15, Arvydas Macijauskas 10 (23 minutės, 2/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/4 baudos metimų, 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai), Robertas Conley 9, Sergi Vidalis 8, Kornelis Davidas 8.

21 pergalę ir 5 pralaimėjimus turinti "Tau Ceramica" smuktelėjo į antrąją Ispanijos lygos vietą. Į lyderius įsiveržė "Real", turinti tokį pat rezultatą kaip ir A.Macijausko klubas.

Donato Slaninos ekipa bando įšokti į benuvažiuojantį Ispanijos lygos atkrintamųjų varžybų traukinį. 26-ojo turo rungtynėse Sevilijos "Caja San Fernando" namie 87:76 (26:18, 21:14, 22:21, 18:23) palaužė Manresos "Ricoh" klubą.

10 vietoje žengianti CSF nuo 8 pozicijos atsilieka dvejomis pergalėmis likus žaisti aštuonerias rungtynes.

Rezultatas neatspindi rungtynių eigos. D.Slaninos ekipa dominavo beveik visą rungtynių laiką. Lemiamą pranašumą CSF įgijo dar pirmojo kėlinio pabaigoje, kai po spurtu 9:0 rezultatas tapo 26:16.

Trečiąjį ketvirtį 8 taškais be atsako pradėję šeimininkai susikrovė triuškinančią 23 taškų persvarą - 55:32. Paskutinę mačo minutę Manresos krepšininkams pavyko priartėti iki 9 taškų (75:84), tačiau dėl pergalės kovoti buvo per vėlu.

"Caja San Fernando": Andy Panko 19, Darrenas Phillipas 14 (8 atk. kam.), Donatas Slanina 12 (35 minutės, 0/3 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 6/7 baudos metimų, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos), Lou Roe 12.

"Ricoh": Phillas Ricci 25 (9 atk. kam.), Albertas Oliveris 14, Juanas Espilas 11.

Kitos sekmadienį įvykusios 26-ojo turo rungtynės:

Madrido "Adecco Estudiantes" - Las Palmo "Gran Canaria" 68:66.
"Adecco Estudiantes": Nikola Loncaras 15, Rubenas Garcesas 13, Andrea Pattersonas 10.
"Gran Canaria": Sitapha Savane'as 22, Williamas McDonaldas 16 (12 atk. kam.), Jimas Moranas 10.

Žeronos "Casademont" - Barselonos "Winterthur" 68:81.
"Casademont": Lucas Reckeris 19, Terrellas Myersas 14, Kevinas Thompsonas 10 (10 atk. kam.).
"Winterthur": Dejanas Bodiroga 16, Juanas Carlosas Navarro 14, Andrija Žižičius 12, Rodrigo De La Fuente 11, Devinas Davisas 10.

Granados "CB Granada" - Tenerifės "Unelco" 99:72.
"Granada": Andrea Pecile 17, Alessandro Abbio 15, Franaas Rueda 13, Danya Abramsas 12.
"Unelco": Bernardas Hopkinsas 18 (8 atk. kam.), Pedro Roblesas 13, Bradas Traina 12, Jorge Racca 12.

Malagos "Unicaja" - Madrido "Real" 82:85.
"Unicaja": J.R.Bremeris 23, Franas Vazquezas 15, Carlosas Cabezas 12.
"Real": Louisas Bullockas 25 (6 rez. perd.), Patas Burke 18, Antonis Fotsis 14, Muostapha Sonko 11.

Lugo "Leche Rio" - Valjadolido "Forum" 105:77.
"Leche Rio": Charlie Bellas 41 (7/9 dvitaškių, 6/12 tritaškių, 9/9 baudos metimų), Djuro Ostojičius 15, Vedranas Petrovičius 10.
"Forum": Nikola Radulovičius 16 (9 atk. kam.), Emeterio Sanas 15, Demetriusas Alexanderis 14, Ivanas Corralesas 13 (10 rez. perd.).

2005-03-28 09:02
Aišku, kai Macas per 23 min meta viso 5 kartus, laimėti sunku. Tokio lygio žaidėjai turėtų mesti 15 - 20 kartų. Gal labai dengė, bet taiklumas labai geras. Kažkas neaišku.
2005-03-27 23:59
tai joa... wisi jau yprato,kad jis imeta po 25-30...
2005-03-27 22:41
Macas mažai įmetė dėl to ir gavo :(
-2
2005-03-27 22:18
nu macas buwo ygawes gera greiti ir gerus rezultatus rode, bet dabar wel nepagal sawo galimybes zaidzia...