Antroji turnyro Vloclaveke diena nebuvo sėkminga tris lietuvius turinčiam „Anwil“ klubui. Jis 64:79 (12:18, 20:22, 13:25, 19:14) buvo priverstas pripažinti Kijevo „Kyiv“ ekipos pranašumą.

Iki didžiosios pertraukos 8 taškų persvarą susikrovę svečiai per trečiąjį kėlinuką pranašumą padidino iki 20 taškų ribos.

„Anwil“ negelbėjo sėkmingas lietuvių žaidimas. Rezultatyviausi Vloclaveko klube buvo Donatas Zavackas bei Marius Prekevičius, surinkę atitinkamai 13 ir 10 taškų. Gintaro Kadžiulio indėlis – 5 taškai.

„Kyiv“ klube rezultatyviausiai žaidė Lamarras Greeras, surinkęs 12 taškų. 11 pridėjo Dušanas Kečmanas, o 10 – Draganas Lukovskis.

Kitose šeštadienio rungtynėse Maskvos „Dinamo“ 74:62 (22:13, 1:17, 21:19, 18:13) nugalėjo Maskvos „Chimki“ ekipą.

Daugiausiai taškų nugalėtojams surinko Rubenas Douglasas – 25. Hanno Mottola įmetė 12, o Lazaros Papadopoulos – 10 taškų.

„Chimki“ gretose rezultatyviausiai žaidė Gianmarco Pozzecco bei Vitalijus Fridzonas, į savo sąskaitas įsirašę po 13 taškų. 10 įmetė Borisas Gorencas.

Paskutinę turnyro dieną, sekmadienį, susikaus „Anwil“ ir „Dinamo“ bei „Chimki“ ir „Kyiv“.

gerai dabar man durnam paaiskinkit,kaip Danieliaus klubas vadinasi?