Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai panaikino 19 taškų varžovų persvarą ir iškovojo pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Pauliaus Juodžio treniruojami klaipėdiečiai penktadienį išvykoje po pratęsimo 77:70 (6:13, 14:24, 22:8, 20:17, 15:8) palaužė Prienų „Rūdupio“ ekipą, kuriai tai buvo nesėkmė po trijų iš eilės pergalių.

Prasidėjus trečiajam kėliniui šeimininkai po taiklaus Gedimino Maceinos dvitaškio dar turėjo solidžią 19 taškų persvarą (39:20), tačiau tai klaipėdiečių neišgąsdino. Svečiai laimėjo 7 minučių atkarpą spurtu 19:2 ir skirtumas ištirpo iki minimumo (41:39).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 20 sekundžių ir švieslentėje degant taikiam rezultatui (62:62) Osvaldas Kurauskas turėjo šansą persverti rezultatą „Neptūno“ naudai, tačiau abi gynėjo mestos baudos skriejo pro šalį. Visgi per likusį laiką rezultatyvios atakos suregzti nesugebėjo ir šeimininkai, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime sužaidus 2 minutes Gytis Andrijauskas tolimu metimu buvo sugrąžinęs „Rūdupiui“ 2 taškų pranašumą (68:66), tačiau Simo Galdiko ir Juliaus Žurnos vedami klaipėdiečiai dar kartą spurtavo ir pabėgo į priekį nebepavejamai.

„Neptūnas“: Simas Galdikas 26, Osvaldas Kurauskas 21, Julius Žurna 11, Tomas Vilkius 8.

„Rūdupis“: Gintautas Vileita 18, Povilas Šakinis 12, Giedrius Jankauskas 11, Vytautas Vaikšnis 10.

Atrinkti (0) Visi (14)
suduixxP.S.???asilas. kam patinka tas rudupis tam patinka. neisivaizduok kad visi taip kvailai galvoja kaip tu. jeigu zmogus turi absoliutu priesiskuma vienai komandai, nepaisant to, kad joje yra tikrai geri zaidejai, tai akivaizdu, kad su galva negerai tik tam vienam....

tai net nesugebi užsiregistruoti čia?Tikriausiai niekas tam kaime nemoka to padaryti :D
2009-12-10
-1
suduixx
P.S.???

2009-12-05
As suprantu kad norisi kad vienas zaidejas butu geresnis uz kita ir taip toliau, bet.. O siap tai medziai greitajame polime is virsaus nedelioja
2009-12-05
Pagaliau Šūdupis-Rūdupis prakišo ir namie,nekenčiu aš šitos komandos.Manau,kad daugiau jie pergalių neturės šiemet,to ir linkiu kitoms ekipoms,kad šią komandą visi triuškintų,nesvarbu ar lentelės dugne ar viršuj,reikia šiai komandai parodyti,kad jie yra niekas LKL'e.

p.s o kam ši komanda patinka?
2009-12-05
+2
kad jis kaip medis gynyboj, skyle po krepsiu, simas tiek puolime tiek gynyboj pranasesnis atrodo, su ugnele zaidzia o ramanuskas kaip uzmiges po aikste waiksto ir wiskas
klaipedietis
sauni pergale.jau kelintose rungtynese neptunui pavyksta panaikinti didziules persvaras varzovu, o sikart net ir iskovoti pergale.galdikas gerai atrodo,sakyciau vos ne visad geriau uz ramanauska.neranda vietos kazko jis neptune.
2009-12-04
+2
Laimėjo gudresni.Rūdupis mėgino laimę iš trijų,bet nieko jiems nesigavo...Ir turėjo taip būti,Rūdupis kaip pastebiu visada išsiveržia pirmoje pusėje į priekį gan solidžiu skirtumu,bet neišlaiko,nes svaido tik iš toli.Tritaškiais nelaimėsi.Šanuoliai klaipėdiečiai.!