Vitorijos „Tau Ceramica“ naują sezoną pasitinka iškovojusi trofėjų. Sekmadienį Ispanijos Supertaurės finale ji 61:55 (19:17, 16:16, 9:11, 17:11) nugalėjo Granados „CB Granada“ ir iškovojo pirmą titulą po beveik pusantrų metų pertraukos.

Iki finalo pabaigos likus žaisti 40 sekundžių Granados ekipa priartėjo prie savo varžovų (55:57), tačiau netrukus Luisas Scola atsakė dvitaškiu, Nacho Ordinas prametė ir „Tau Ceramica“ šventė pergalę.

Paskutinį kartą „Tau“ triumfavę buvo 2004 vasarą, kai laimėjo Ispanijos pirmenybes. Pernai tiek Ispanijos, tiek Eurolygos čempionatuose ji liko antra.

Ypač skaudžiai Vitorijos ekipa pralaimėjo Ispanijos krepšinio lygos finale, kai per paskutinę minutę sugebėjo iššvaistyti turėtą aštuonių taškų pranašumą ir nusileido Madrido „Real“ klubui.

Po šių nesėkmių Vitorijos komandą paliko į NBA išvykę Arvydas Macijauskas ir Jose Manuelis Calderonas, tačiau naujai atvykę žaidėjai įrodo, kad ir ši komanda gali siekti pergalių.

„Tau Ceramica“: Predragas Drobnjakas 14, Serkanas Erdoganas 12, Luisas Scola ir Travisas Hansenas po 10.

„CB Granada“: Nacho Ordinas 15, Jesus Fernandezas ir Cesaras Sanmartinas po 11.

Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas argentinietis L.Scola.

„Nežaidžiau gerai, tačiau stengiausi padėti komandai. Jei laimi naudingiausio žaidėjo prizą, pergalė tampa dar saldesnė“, – po finalo šypsojosi L.Scola.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos Madrido „Real“ 81:74 nugalėjo Malagos „Unicaja“. Karališkajam klubui Felipe Reyesas surinko 19, o „Unicajai“ Danielis Santiago – 24 taškus.

O tai Jacobsenas dar neloshia uz TAU ar cia jam nejo ne vienose varzybose?