Pergalę Rusijos superlygoje sekmadienį iškovojo Kšyštofo Lavrinovičiaus Maskvos "Dinamo" klubas. Jis svečiuose 81:79 (21:25, 20:16, 16:22, 24:16) įveikė Sankt Peterburgo "Dinamo" krepšininkus, kurių gretose žaidžia buvęs žalgirietis Edas Cota. Ekipos trenerio asistentu dirba Kęstutis Kemzūra.

Lietuvis buvo tarp rezultatyviausiųjų nugalėtojų gretose. K.Lavrinovičius per 25 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 3/3 baudos metimų), atkovojo 4, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

15 taškų taip pat pelnė Mirsadas Turkčanas (9 atkovoti kamuoliai), o po 13 surinko Lynnas Greeras bei Fiodoras Likholitovas (7 atk. kam.). 11 taškų į savo sąskaitą įsirašė Trajanas Langdonas.

Sankt Peterburbo komandai vos 2 taškus pelnė E.Cota (1/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių). Amerikietis per 30 minučių atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

19 taškų pralaimėtojams pelnė Baltarusijos talentas Vladimiras Veremejenka (7 atk. kam.), 18 - Ognjenas Askarabičius (7 atk. kam.), 14 - Jonas Steffansonas, o 11 - Kelly McCarty (11 atk. kam.).

Sekmadienį buvo žaidžiamos ketverios rungtynės Rusijos superlygoje. Lygos Maskvos CSKA šeštadienį 90:84 įveikė Sankt Peterburgo "Spartak".

Du lietuvius turintis Rostovo "Lokomotiv" sekmadienį svečiuose 82:66 (23:20, 20:15, 18:13, 21:18) palaužė Maskvos srities "Dinamo" krepšininkus.

Abiejų lietuvių indėliai buvo kuklūs. Artūras Masiulis per 3 minutes surinko 2 taškus (0/1 dvitaškio, 2/2 baudos metimų) ir kartą atkovojo kamuolį, o Giedrius Gustas per 7 minutes nepasižymėjo (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), tačiau sugriebė 2 atšokusius kamuolius.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Lee Mathew (12 atk. kam.), 21 - Jarodas Stevensonas, o 15 - Konstantinas Nesterovas.

Pralaimėtojams 14 taškų įmetė Vladimiras Golubiovas, o po 11 surinko Vladimiras Tica (9 atk. kam.), Stevinas Smithas bei Johnny Tayloras (9 atk. kam.).

Sekmadienį pergales taip pat iškovojo Kazanės "Uniks" (įveikė Surguto "Universitet 109:96) bei Chimkų "Chimki" (įveikė Valdemaro Chomičiaus Permės "Ural Great" 102:93).