Baltijos krepšinio lygoje tęsiasi kovos. Antradienį (10.11) namuose Panevėžio „Panevėžio“ krepšininkai 76:66 (19:15, 15:13, 19:22, 23:16) palaužė Rygos „Barons“ ekipą, kurioje rungtyniauja trys lietuviai.

Latviai susitikimą pradėjo kiek sėkmingiau ir įgijo 7 taškų persvarą (13:6). Panevėžiečiai dar pirmajame kėlinyje pasivijo varžovus ir išsiveržė į priekį. Antrojo ketvirčio pradžioje iniciatyvą trumpam vėl buvo susigrąžinusi „Barons“ ekipa (28:24), tačiau kėlinį spurtu 10:0 baigė aikštės šeimininkai.

36-ąją rungtynių minutę „Panevėžio“ pranašumas buvo tik 2 taškai (63:61), tačiau dviejų minučių atkarpą 8:0 laimėję lietuviai atitolo nuo varžovų (71:61). Po šio panevėžiečių spurto latviai nebesugebėjo atsigauti ir patyrė pirmąją nesėkmę Baltijos krepšinio lygoje.

Daugiausiai prie „Panevėžio“ pergalės prisidėjo Tomas Gaidamavičius, prametęs tik vieną iš dešimties metimų, surinkęs 23 taškus bei atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Giedrius Jankauskas pelnė 13 taškų, Aurimas Statkus ir Osvaldas Mačernis – po 10.

„Barons“ gretose išsiskyrė Ainaras Bagatskis, įmetęs 21 tašką (5/15 tritaškių). Už jo rezultatyviausių žaidėjų sąraše išsirikiavo visi trys lietuviai: Michailas Anisimovas – 10 taškų, Žydrūnas Urbonas – 9 (7 atk. kam), Giedrius Gustas – 8 (6 rez. perd., 5 per. kam.).

Kitas rungtynes panevėžiečiai žais šeštadienį (10.15) Gulbenėje prieš vietos „Bumerangs“ krepšininkus, o „Barons“ penktadienį (10.14) Klaipėdoje išmėgins jėgas su „Neptūnu“, kuriam tai bus startas Baltijos krepšinio lygoje.