Sėkmingas Andriaus Giedraičio žaidimas neišgelbėjo Liudvigsburgo "EnBW" nuo pralaimėjimo. 23 taškus pelnęs puolėjas buvo rezultatyviausias aikštėje, tačiau pergalę šventė jo varžovai Bambergo GHP krepšininkai 82:57 (23:15, 24:9, 17:10, 18:23).

Įspūdingą persvarą šeimininkai susikrovė antrajame kėlinyje. Praleidę 9 taškus, įpusėjus mačui Bambergo žaidėjai pirmavo 47:24. Antroje mačo dalyje vyko tik formalumai.

A.Giedraitis aikštėje praleido 37 minutes, per kurias surinko 23 taškus (5/7 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 7/7 baudos metimų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 kartus suklydo.

Dviženklį taškų skaičių Liudvigsburgo ekipoje be A.Giedraičio pelnė tik Lamaynas Wilsonas - 10. Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius.

19 taškų nugalėtojams surinko Hurlas Beechumas, o 18 - Demondas Malletas.

18-ąją pergalę 25-ojo turo rungtynėse iškovojusi Bambergo komanda pirmauja Vokietijos bundeslygoje kartu su Martyno Mažeikos Berlyno "Alba". A.Giedraičio klubas žengia septintas, turintis 15 pergalių iš 25 galimų.