Antrasis Italijos krepšinio pirmenybių turas buvo sėkmingas visoms trims lygos komandoms, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos. Antrąją pergalę iškovojo vienintelė Sienos „Montepaschi“ ekipa, o likę du „lietuviški“ klubai pelnė pirmuosius laimėjimus čempionate.

Trevizo „Benetton“ – Avelino „Air" 86:79 (22:11, 18:18, 23:28, 23:21).

R.Šiškausko klubas į priekį išsiveržė nuo susitikimo pradžios. Po 6 iš eilės Urošo Slokaro taškų „Benetton“ pirmavo 6:0. Vėliau taškus ėmė rinkti ir kiti Trevizo ekipos žaidėjai, o skirtumas ketvirčio pabaigoje išaugo iki dviženklio skaičiaus (20:8, 22:12).

Antrajame kėlinuke Avelino komandai pavyko sustabdyti įsibėgėjusius „Benetton“ krepšininkus, tačiau sumažinti skirtumą jai pavyko tik trečiajame mačo ketvirtyje. Vis dėlto rezultato persverti rezultato „Air" komandai nepavyko ir „Benetton“ šventė pirmąją pergalę čempionate.

Ramūnas Šiškauskas „Benetton“ ekipai per 33 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvitaškių, 3/5 tritaškių), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartu su Drew Nicholasu buvo naudingiausias komandoje.

„Benetton“: Drew Nicholasas 19, Ramūnas Šiškauskas 15, Petaras Popovičius 15, Urošas Slokaras 10, Guilherme'as Giovannonis 10.

„Air“: Davidas Youngas 22, Periklis Dorkofikis 14, Willie Tayloras 13, Davide'as Bonora 12.

Sienos „Montepaschi“ – Bjelos „Angelico“ 86:58 (21:17, 24:7, 17:13, 24:21).

Mindaugo Žukausko ir Rimanto Kaukėno ekipa be vargo nugalėjo pirmąją nesėkmę patyrusią Bjelos komandą. Antrajame ketvirtyje „Montepaschi“ krepšininkai „Angelico“ klubą pasiuntė į nokdauną ir įgiję 21 taško pranašumą beveik užsitikrino pergalę. Po pertraukos šeimininkai dar labiau padidino atotrūkį ir iškovojo antrąją pergalę.

M.Žukauskas šiose rungtynėse aikštelėje praleido vos 6 minutes, per kurias pasižymėti nesuspėjo. Lietuvis prametė tritaškį ir sugriebė vieną atšokusį kamuolį.

R.Kaukėnas žaidė šiek tiek ilgiau – 8 minutes ir pelnė 2 (0/1 tritaškių, 2/2 baudų) taškus bei du kartus pažeidė taisykles.

„Montepaschi“: Justinas Hamiltonas 20, Luigi Datome 17, Duane'as Woodwardas 15.

„Angelico“: Joe Smithas 19, Damonas Williamsas 14.

Kiti rezultatai:

Kantu „Vertical Vision“ – Udinės „Snaidero“ 75:62 (M.Katelynas dėl traumos nerungtyniavo)
Varezės „Whirlpool“ – Redžo Kalabrijos „Viola“ 83:67
Bolonijos „VBirtus" – Capo d'Orlando „Upea“ 94:85
Redžo Emilijos „Bipop Carire“ – Teramo „Navigo.it“ 82:85
Livorno „Basket“ – Romos „Lottomatica“ 71:70
Neapolio „Carpisa“ – Milano „Armani Jeans“ 80:91
Rozeto „Basket“ – Bolonijos „Climamio" 65:71

va Kauke po traumos tuoj isibeges noriu paziuret ar demonstruos ta ka demonstravo tarpsezoni...