Alytaus "Alita" užsitikrino mažiausiai septintąją vietą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Trečiadienį vykusiose rungtynėse dzūkai įveikė "Panevėžį" 94:92 (23:28, 16:19, 14:16, 30:20, 11:9). Alytuje vykusiose rungtynėse prireikė ir pratęsimo.

Nors panevėžiečiai po trijų kėlinių pirmavo 63:53, paskutinįjį kėlinį sėkmingiau žaidė šeimininkai. "Alita" išlygino rezultatą, o pratęsime išplėšė pergalę.

Alytaus komandoje rezultatyviausiai žaidė Žygimantas Jonušas (5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir Saulius Kazevičius (5 rez. perd.), pelnę po 19 taškų. Alešas Živanovičius pridėjo 16 taškų, 12 surinko Marius Pociukonis (7 rez. perd.), o 10 įmetė Aurimas Statkus (5 atk. kam.).

Aukštaitijos komandoje rezultatyviausias buvo Tomas Gaidamavičius su 21 taškų. 19 įmetė Gediminas Navickas, 17 - Giedrius Jankauskas, o 12 - amerikietis Duquesne'as Freemanas McKamey (8 atkovoti kamuoliai).

"Alita", kaip ir Kėdainių "Nevėžis", turi po 9 pergales ir 11 nesėkmių. Tokį pati rezultatą savo sąskaitoje turi ir Klaipėdos "Neptūnas", tačiau iš penktosios vietos jo išstumti negali nė viena žemiau žengianti ekipa.

Pralaimėjęs "Panevėžys" prarado galimybes kovoti dėl 7 vietos. Panevėžiečiai nuo alytiškių atsilieka 4 pergalėmis, o LKL rungtynėse jiems liko sužaisti du mačus. "Panevėžiui" belieka kovoti dėl 8 vietos ir kartu išlikimo LKL su Kauno "Hidruva-Atletu".

2014-10-30 19:26
2007-11-19 18:44