Dvidešimt pirmą pergalę Izraelio krepšinio čempionate šventė absoliutus lyderis Tel Avivo "Maccabi", išvykoje palaužęs Eškelono "Elizur" ekipą 96:81 (27:23, 20:21, 28:27, 21:10).

Galutinis rungtynių rezultatas neatspindi aikštėje virusios kovos. Iki 32 susitikimo minutės Eškelono krepšininkai su Eurolygos čempionais kovojo kaip lygūs su lygiais - po Deano Marko dvitaškio ekipas skyrė vos du taškai (75:73 "Maccabi" naudai).

Po šio metimo "Maccabi" lyg pabudo ir bene penkių minučių atkarpą laimėjo 17:2, taip galutinai atitrūkdami nuo varžovų. Tel Avivo kluūbas vertėsi be Anthony Parkerio, dvikovą praleidusio dėl legionierių limito.

"Maccabi": Yanivas Greenas 19 taškų, Talis Buršteinas 15, Šarūnas Jasikevičius 12 (25 minutės, 3/5 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 5 rezultatyvūs perdavimai), Derrickas Sharpas ir Nikola Vujčičius po 11, Guras Shelefas 10.

"Elizaur": K.Weaksas 25 taškai, O.Sneadas 16 (7 rez. perd.).

2005-03-28 02:02
saras yra dievas jam cia per prastas lygi reikia jam kitur eiti zaisti izraelio cempionatas labai panasus i lkl ten tik viena gera komanda
2005-03-27 23:58
saras kaip ir wisad padare sawo darba ir isejo ilsetis...