Nacionalinėje krepšinio lygoje šeštadienį (10.15) sužaistos ketvirtojo turo rungtynės. Po jo liko tik viena pralaimėjimo kartėlio nepatyrusi komanda.

Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ krepšininkai savo aikštelėje po atkaklios kovos 73:72 (15:19, 20:20, 20:24, 18:9) parklupdė „Alytaus“ ekipą ir pasiekė ketvirtąją pergalę. Trečiajame kėlinyje kauniečiai atsilikinėjo 15 taškų skirtumu, bet sugebėjo išplėšti pergalę paskutinėmis susitikimo minutėmis.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: P.Butkevičius 21 taškas, M.Kalnietis 16, V.Jasikevičius 14.
„Alytus“: A.Pangonis 21, A.Golokvoščius ir V.Čepukaitis po 14.

Po triuškinančios nesėkmės pergalę iškovojo ir Klaipėdos „Naftos-Uni-Laivitės“ krepšininkai. Jie Joniškyje 88:76 (25:17, 23:19, 16:21, 24:19) nugalėjo vietos „Delikateso“ krepšininkus.

„Nafta-Uni-Laivitė“: M.Runkauskas 21, R.Kasparavičius 16, A.Kaubrys 13.
„Delikatesas“: T.Aleknavičius 23, Ž.Valuckas 13, T.Druktenis 12.

Trečiąją pergalę iškovojo praėjusių metų čempionė „Šilutės“ ekipa. Ji savo aikštelėje 96:91 (25:16, 16:27, 14:10, 24:26) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus.

„Šilutė“: B.Woodsonas 30, E.Dimša 19, A.Mazalas 18.
„Pieno žvaigždės“: L.Lukoševičius 21, A.Rauktys 18, M.Gelžinis 14.

Pirmąją nesėkmę patyrė „Druskininkų“ krepšininkai. Jie Kaune 92:95 (17:30, 31:23, 25:25, 19:17) nusileido vietos „Albaros Lagiva“ ekipai.

„Druskininkai“: R.Mačiulaitis 27, A.Krivonis 15, M.Kibildis 13.
„Albara Lagiva“: M.Vansavičius 24, D.Gvezdauskas 18, T.Pušinaitis 17.

Kiti rezultatai:

Pakruojo „Meresta“ – Tauragės „Bremena“ 115:95 (32:15, 26:20, 28:25, 29:35)

„Meresta“: T.Misiūnas 17, D.Repečka 16, R.Streikus 15.
„Bremena“: S.Kažukauskas 26, E.Žemgulis 20, J.Lukoševičius 12.

Jonavos „Sporto klubas“ – Anykščių „Puntukas Jarimpeksas“ 92:105 (16:33, 29:27, 13:23, 34:22)

„Sporto klubas“: T.Kuzminskas 24, P.Parachomikas 16, T.Rekstys 15.
„Puntukas Jarimpeksas“: M.Simonavičius 34, A.Ubreničas ir A.Žukauskas po 17.

Prienų „Prienai“ – Vilniaus „SSK-Perlas“ 74:66 (22:17, 24:13, 17:17, 11:19)

„Prienai“: P.Šakinis 22, T.Veršutis 14, M.Dipartas 12.
„SSK-Perlas“: V.Kaukėnas 18, V.Šarakauskas 14, R.Bitinas 9.

Vilniaus „Akademija-MRU“ - Kauno „LKKA-Atletas“ 67:73 (18:20, 15:20, 14:21, 20:12)

„Akademija-MRU“: A.Montrimas 16, A.Dzeranovas 15, J.Jurgo 10.
„LKKA-Atletas“: R.Danys 23, V.Užkuraitis 17, V.Sragauskis 14.

Na ką Anykščiai per pastarąsiąs 2 rungtynes išvykoje iškovojo 2 pergales. Čia jau šis tas.
2005-10-17
ka jus varot ant trenerio ,komoj nauja priekine linija todel ir zaidzia banguotai.pagal sudeti pati rimciausia lygos komanda,manau jie rimciausi pretendentai i finala.sekmes laivite