Pergalingai Ispanijos čempionatą pradėjo ir antrasis klubas su lietuviu. Valensijos „Pamesa“ krepšininkai sekmadienį (10.16) savo aikštėje 74:62 (28:12, 19:16, 15:13, 12:21) įveikė Lugo „Leche Rio“ komandą.

Svečiai šiose rungtynėse nepirmavo nė karto. Nuo susitikimo pradžios Mindaugo Timinsko ekipa išsiveržė į priekį (8:2), o dar per pirmąjį ketvirtį susikrovė dviženklį pranašumą (15:5).

Pirmąjį ketvirtį „Pamesa“ baigė 8 pelnytais taškais be atsako ir atitrūko 28:12. Besibaigiant antrajam ketvirčiui skirtumas padidėjo iki 20 taškų (40:20), o besibaigiant trečiajam ketvirčiui ekipas skyrė 23 taškai (62:39).

37-ąją minutę po dviejų taiklių M.Timinsko baudos metimų „Pamesa“ padidino pranašumą iki 24 taškų (74:50), tačiau triuškinimo „Leche Rio“ klubui išvengti pavyko. Mačo pabaigoje svečiai surinko 12 taškų iš eilės ir sumažino skirtumą perpus.

Nugalėtojams M.Timinskas surinko 7 taškus (1/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudos metimų). Puolėjas aikštėje praleido 31 minutę, per kurią atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius perėmė kamuolį iš varžovų.

„Pamesa“: Derrickas Dialas 18 taškų, Rubenas Garcesas 15, Albertas Mirallesas ir J.Harringtonas 8.

„Leche Rio“: Pete'as Mickealis 16 (8 klaidos), Nebojša Bogovacas 10, Marco Carraretto 7.

Pergalingai Ispanijos čempionatą pradėjo ir Donato Slaninos klubas, kuris rungtynes žaidė šeštadienį.