Klaipėdos „Neptūnas“ lieka vienintele Lietuvos komanda, šį sezoną Baltijos krepšinio lygoje nepatyrusi pergalės skonio. Penktadienį (10.14) nusileidę Rygos „Barons“ klubui, sekmadienį (10.16) uostamiesčio krepšininkai Valmieroje pralaimėjo „Lačplėšu alus“ ekipai 65:80 (20:19, 20:27, 14:20, 11:14).

Apylygis žaidimas vyko per pirmąjį ketvirtį, po kurio svečiai pirmavo minimalia persvara. Tačiau antrąjį kėlinį „Lačplėšu alus“ pradėjo laimėdamas atkarpą 15:7 ir atitrūkdamas 34:27.

Uostamiesčio komandai pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų (37:41, 17-ąją min.), tačiau po dviejų ketvirčių ekipas skyrė 6 taškai – 46:40.

Po didžiosios pertraukos svečiams nepavyko priartėti. Atvirkščiai, Valmieros klubas padidino savo pranašumą iki 10 taškų (63:53, 28-ąją min.).

Viltis pavyti oponentus „Neptūnui“ buvo atgijusi ketvirtojo kėlinio viduryje, kai skirtumas buvo sumenkęs iki 7 taškų. Tačiau šeimininkai pataikė du tritaškius iš eilės, atitrūko 75:62 ir nebeleido suabejoti savo pranašumu.

„Lačplėša alus“: Akselis Vairogas 28 taškai (5/8 tritaškių, 10 atkovotų kamuolių), Maris Gulbis ir Renaras Zeltinis po 11, Martinas Berkis 9.

„Neptūnas“: Marcas Mazuras 22 (8/12 dvitaškių, 12 atk. kam.), Jerome'as Colemanas 19 (4/11 tritaškių), Marius Kasiulevičius 8, Vaidotas Pečiukas 6 (1/9 metimų, 4/10 baudų metimų).

Latvijos klubas varžovus palaužė taikliais tolimais metimais. Valmieros komanda realizavo 12 tritaškių iš 25, o „Neptūnas“ pataikė tik 6 tolimus metimus iš 22. Be to, „Lačplėšu alus“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 45-32, o „Neptūnas“ prametė net 15 baudų metimų (17/32).

„Neptūnas“ lieka viena iš penkių pergalės skonio nepatyrusių BBL ekipų ir vienintele komanda iš Lietuvos, kuriai šį sezoną oficialiose rungtynėse napavyko palaužti varžovų.

Kitas rungtynes klaipėdiečiai žais antradienį savo aikštėje su Kauno „Žalgiriu“.

Na atsigaus dar tas Neptūnas, ką čia svaigstat Lietuvos gėda...tuoj išsigydis traumas, nusipirks dar vieną amierikietį puolėją ir bus gerai
2005-10-16
na tikejaus kad neptunas daug geriau zajs.bet kolkas suda mala ir yra lietuwos geda bbl
2005-10-16
Panasu, kad Neptunas si sezona atsidurs tradicineje lenteles vietoje. T.Y. jos apacioje. Pravalas kazkoks. Vis laukiu, kol klaipedieciai pavarys, bet vis....