Sėkmingai Italijos pirmenybių trečiojo turo rungtynes baigė klubai, kuriuose rungtyniauja lietuviai. Tiesa, ir šįsyk tokių ekipų buvo dvi – dėl traumos Kantu „Vertical Vision“ ekipai padėti dar negali Mindaugas Katelynas.

Įspūdingą pergalę pasiekė dviejų lietuvių Sienos „Montepaschi“ klubas. Jis sekmadienį (10.16) savo aikštėje net 45 taškų skirtumu įveikė Avelino „Air“ komandą – 87:42 (21:15, 16:4, 35:7, 15:16).

Avelino klubas sugebėjo priešintis „Montepaschi“ klubui tik per pirmąjį ketvirtį, po kurio ekipas skyrė 6 taškai. Tačiau per antrąjį ir trečiąjį kėlinį „Air“ tesugebėjo surinkti vos 11 taškų, o Sienos komandos žaidėjai pelnė 51 tašką ir įgijo triuškinančią persvarą.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Rimantas Kaukėnas. Jis per 28 minutes pelnė 19 taškų (5/10 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Mindaugas Žukauskas prie pergalės prisidėjo 7 taškais (2/3 dvitaškio, 1/4 tritaškio). Per 18 minučių lietuvis atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 19 taškų, Andrea Pecile 14, Shaunas Stonerookas ir Luigi Datome po 10, Vladimeras Boisa 9.

„Air“: Davidas Youngas 23, Saša Markovičius, Willie Tayloras, Patricio Prato ir Brandonas Brownas po 4.

Pergalę iškovojo ir Ramūno Šiškausko ekipa Trevizo „Benetton“. Ji savo aikštėje 85:77 (22:21, 21:20, 20:14, 22:22) nugalėjo Bjelos „Angelico“ krepšininkus.

Lemiamą atkarpą rungtynėse „Benetton“ laimėjo trečiajame kėlinyje. „Angelico“ klubui pirmaujant 49:48 šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako ir atitrūko 58:49. Svečiams pavyti ekipos, kurioje antru treneriu dirba Kęstutis Kemzūra, nepavyko.

Trevizo klubą į priekį vedė R.Šiškauskas. Lietuvis per 37 minutes surinko 17 taškų (3/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, tačiau 3 sykius suklydo.

„Benetton“: Ramūnas Šiškauskas 17, Petaras Popovičius 14, Andrea Bargnani bei Marcusas Goree (11 atkovotų kamuolių) po 12, Guilherme Giovannoni 10.

„Angelico“: Damonas Williamsas 27, Alessandro Frosini 12, Joe Smithas 11.

Kiti rezultatai:

Udinės „Snaidero“ – Romos „Lottomatica“ 82:74 (Glennas Sekunda 24 tšk./Davidas Hawkinsas ir Dejanas Bodiroga po 19 tšk.).

Kantu „Vertical Vision“ – Milano „Armani Jeans“ 81:74 (Kebu Stewartas 21 tšk., 16 atk. kam., 9 kld./Massimo Bulleri 27 tšk.).

Kapo d'Orlano „Upea“ – Livorno „Basket“ 75:68 (Marque Perry 17 tšk./Lucasas Reckeris 17 tšk.).

Varezės „Whirlpool“ – Bolonijos „Climamio“ 69:64 (De Juanas Collinsas 32 tšk./Nate'as Greenas 18 tšk.).

Neapolio „Carpisa“ – Emilijos Redžo „Bipop Carire“ 101:89 (Lynnas Greeras 26 tšk./Terrellas McIntyre'as 22 tšk.).

Rozeto „Basket“ – Kalabrijos Redžo „Viola“ 63:65 (Giorgios Diamantopoulos 17 tšk./Aleksandras Čapinas 17 tšk.).

Bolonijos „Caffe Maxim“ – Teramo „Navigo.it“ 93:81 (Davidas Bluthenthalis 22 tšk./Stefano Rajola 21 tšk.).

Kauke greit adaptavosi klube-malacius!Rinktinei jis labai reikalingas!