Ambicingi Žeronos „Akasvayu“ klubo užmojai nėra iš piršto laužti. Dainiaus Šalengos klubas pergalingai pradėjo Ispanijos čempionatą, 78:74 (24:16, 19:23, 12:22, 23:13) įveikdamas čempionės titulą ginančią Madrido „Real“ komandą.

Pirmoje rungtynių pusėje iniciatyva priklausė savo aikštėje žaidusiems „Akasvayu“ krepšininkams, kurie 14-ąją minutę turėjo 14 taškų persvarą – 33:19. Tačiau iki antrojo ketvirčio pabaigos „Real“ sugebėjo priartėti iki 39:43.

Madrido klubas antroje susitikimo pusėje perėmė iniciatyvą ir pirmavo iki 39-os rungtynių minutės. Žeronos klubas sugebėjo persverti rezultatą – 74:72.

Pergalę šeimininkai išplėšė Terrello Myerso dėka. Paskutinę mačo minutę Jis pataikė iš toli, išvedęs „Akasvayu“ į priekį 77:74. Louisas Bullockas tuo pačiu atsakyti nesugebėjo, o vieną baudą pataikęs Frederickas Kammerichsas įtvirtino šeimininkų pergalę.

Nugalėtojams 7 taškus (1/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių, 2/3 baudų) pelnė D.Šalenga. Puolėjas per 23 minutes atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį perėmė kamuolį.

„Akasvayu“: Terrellas Myersas 24 taškai, Germanas Gabrielis 12, Raulis Lopezas 10, Kevinas Thompsonas 9 (8 atkovoti kamuoliai).

„Real“: Louisas Bullockas 22, Moustapha Sonko 13, Mickaelis Gelabale 12, Felipe Reyesas 9.

„Akasvayu“ klubas žaidė be naujausio savo pirkinio Anthony Peelerio.

nenustebciau jei ir ACB championais taptu!!! :)