Ketvirtąją pergalę Ukrainos krepšinio čempionate iškovojo Mariupolio „Azovmaš“ ekipa, kurioje rungtyniauja Arnas Kazlauskas. Mariupolio klubas išvykoje 98:91 (32:28, 11:26, 27:19, 28:18) nugalėjo Tautvydo Lydekos Dnepropetrovsko „Dnepr“ komandą.

Didžiąją permainingai vykusio mačo dalį pirmavo Dnepropetrovsko krepšininkai, kurie prieš didžiąją pertrauką buvo įgiję 11 taškų pranašumą. Vis dėlto sėkmingai po pertraukos sužaidę svečiai pavijo varžovus ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui persvėrė rezultatą.

A.Kazlauskas buvo trečias pagal rezultatyvumą komandoje. Per 25 minutes jis pelnė 14 taškų (4/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/3 baudų), po krepšiais sugriebė 6 kamuolius, tačiau prasižengė 4 kartus.

Pralaimėjusiems T.Lydeka per aikštelėje praleistas 29 minutes įmetė 16 taškų (6/9 dvitaškių, 4/13 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir 4 kartus pažeidė taisykles.

„Azovmaš“: Khalidas El-Aminas 28, Artas Longas 26, Arnas Kazlauskas 14, Kenanas Bajramovičius 13.

„Dnepr“: Denisas Ivanovas 28, Danilas Kozlovas 18, Tautvydas Lydeka 16, Vladimiras Kovalis 10.