Andrius Aleksandrovas ir Vytautas Tatarūnas kartu pelnė daugiau nei pusę komandos taškų, tačiau to pergalei neužteko. „Alytaus“ ekipa BBL rungtynėse išvykoje 86:98 (17:30, 23:19, 21:28, 25:21) pralaimėjo Talino „Tallinna Kalev“ krepšininkams.

Šeimininkai atitrūko jau pirmajame kėlinyje. Jo viduryje „Kalev“ spurtavo net 18:0 ir sužaidus 8 minutes komandas skyrė jau 15 taškų (28:13).

Nors antrajame ketvirtyje „Alytaus“ krepšininkai buvo kiek priartėję, tačiau po ilgosios pertraukos estai padidino apsukas ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Šiame mače Aleksandrovas pelnė 36 taškus, o Tatarūnas į „Kalev“ krepšį įmetė net 27.

„Alytus“: Andrius Aleksandrovas 36 (9/13 tritaškių), Vytautas Tatarūnas 27, Vilius Šumskis 9.

„Kalev“: Travisas Reedas 26 (8 atk. kam.), Nickas Covingtonas 18, Raido Roosas 14, Indrekas Reinbokas 9, Kiuras Akenpary 9.