Pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės rungtynėse šį vakarą iškovojo Liepojos „Lauvas“ komanda. Ji išvykoje 75:60 (18:16, 23:15, 21:16, 13:13) nugalėjo „Valmiera“ krepšininkus.

Nugalėtojams Laimonas Kisielius per 32 minutes pelnė 20 taškų (5/5 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 7/8 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose Artūras Valeika per 26 minutes surinko 16 taškų (4/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 8/8 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet 4 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

„Lauvas“: Laimonas Kisielius 20, Olegas Kojenetas 15, Jevgenijus Kosuskinas 13, Klavas Ansonas 12, Ugis Vilumas 9.

„Valmiera“: Artūras Valeika 16, Blazas Cresnaras 16, Sandis Amolinas 12.