Pirmadienį (10.17) Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) vaikinų primos grupės čempionate buvo sužaistos ketverios varžybos. Kauno sporto halėje žiūrovai išvydo du mačus, vienas kurių atkaklumu priminė finalo varžybas. Rungtynių pertraukėlių metu žiūrovams nuobodžiauti neleido merginų grupė „69 danguje“, DJ Igno i.v., šokių grupės „Tina dance“ pasirodymai bei įvairūs konkursai, kurių metu buvo galima laimėti vertingus prizus.

LŽŪU nepasigailėjo klaipėdiečių

Kauno sporto halėje Lietuvos žemės ūkio universiteto krepšininkai 83:59 sutriuškino išretėjusią Klaipėdos universiteto ekipą (klaipėdiečiai į Kauną atvyko septyniese, – Red.). Savo sirgalių akivaizdoje žaidę LŽŪU studentai atitrūko jau pirmajame kėlinyje (22:12), o ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo 21:7, galutinai palaidojo svečių iš pajūrio viltis kovoti dėl pergalės.

LŽŪU: Edvardas Vetrenka 23 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Tomas Rekstys 19, Domas Dijokas 10 (10 atk. kam.).

KU: Linas Narkus 15 (9 atk. kam.), Mindaugas Valaitis 13 (10 atk. kam., 4 rez. perd.).

KTU ir VPU krepšininkai kovojo negailėdami savęs

Iš karto po šių varžybų vykęs Kauno technologijos ir Vilniaus pedagoginio universitetų susitikimas tapo vakaro puošmena. KTU krepšininkai po labai atkaklios kovos 88:82 palaužė svečius iš Vilniaus. Po apilygiai sužaisto pirmojo kėlinio (20:19), per antrąjį kauniečiai įgijo 13 taškų persvarą – 42:29.

Po didžiosios pertraukos iniciatyvos ėmėsi VPU komandos lyderis Darius Čiūta, rungtyniaujantis LKL, Kėdainių „Nevėžio“ klube. Po įspūdingo jo dėjimo į varžovų krepšį iš KTU persvaros trečiojo kėlinio pradžioje liko vos du taškai (46:44). Vis tik kauniečiai atlaikė svečių spurtą ir vėl įgijo dviženklę taškų persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje daugiausia D.Čiūtos ir Dariaus Griškėno pastangų dėka VPU ekipai neleido KTU krepšininkams atirūkti.

Šių varžybų nugalėtojas nebuvo aiškus iki paskutinių ketvirtojo kėlinio sekundžių – svečiai ėmė stabdyti savo varžovus pražangomis. Nors šie gana taikliai metė baudų metimus, VPU žaidėjai labai greitai sugebėdavo atsakyti taikliomis atakomis ir, likus 16 sek iki kėlinio pabaigos, KTU pirmavo vos dviem taškais – 84:82. Vis tik per likusį laiką kauniečiai sugebėjo apsiginti ir realizuoti baudų metimus, bei įsirašė antrąją pergalę į savo sąskaitą.

KTU: Airidas Nutautas 20 (11 atk. kam.), Aurimas Andrijauskas 18 (5/7 tritaškių), Martynas Maumevidžius 18.

VPU: Darius Griškėnas 31 (8 atk. kam.), Darius Čiūta 25 (11 atk. kam., 4 rez. perd.)

Darius Šilinskis blokavo 8 vilniečių metimus

Šiauliuose vietos universiteto studentai 87:67 įveikė svečius iš sostinės Mykolo Romerio universiteto. Šeimininkų ekipa persvarą susikrovė antrajame ir trečiajame kėliniuose, kuriuos laimėjo atitinkamai 22:13 ir 23:9. ŠU komandoje debiutavo „Šiaulių“ krepšininkas Vaidas Pauliukėnas, kuris per penkias minutes taškų nepelnė. Mantas Ruikis nugalėtojams pelnė 32 taškus (6/12 tritaškių), o Marius Jankaitis surinko 15 taškų.

MRU ekipoje išsiskyrė Janas Jurgo (23 taškai), ir Henrikas Šliogeris (19 taškų, 8 atkovoti kamuoliai).

Vilniuje Vytauto Didžiojo universiteto krepšininkai 89:60 sutriuškino Gedimino technikos universiteto ekipą. Svečiai savo pranašumą įrodė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo rezultatu 19:6.

VDU: Modestas Maumevičius 21 (9 atk. kam.), Darius Šilinskis 15 (8 atk. kam., 8 blk.).

VGTU: Vytautas Šarakauskas 18, Tomas Balčiūnas 11.

nu saunu, kad studentai rimtai atrodo. reikes i kurias nors varzybas butinai nueiti