Eilinę pergalę Italijoje iškovojo Sienos „Montepaschi“, kurioje rungtyniauja Kšyštofas Lavrinovičius. Ji svečiuose 87:56 (16:14, 16:13, 27:13, 28:16) sutriuškino Kantu „NGC Medical“ klubą, kuriame žaidžia Tautvydas Lydeka.

Lavrinovičius žaidė 25 minutes, pelnė 20 taškų (3/6 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 3 metimus, perėmė kamuolį bei 3 kartus prasižengė.

Lydeka ant parketo praleido 26 minutes, surinko 9 taškus (2/4 dvitaškių, 5/11 baudų), atkovojo 5 kamuolius, perėmė kamuolį, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

„Montepaschi“: Kšyštofas Lavrinovičius 20, Romainas Sato 14, Terrellas McIntyre‘as 11.

„NGC Medical“: Michele‘as Mianas 11, Maartenas Leunenas 10, Tautvydas Lydeka 9.

Pergalę Italijos čempionate iškovojo Trevizo „Benetton“, kurios garbę gina Donatas Motiejūnas. Ji namuose 74:68 (16:16, 22:13, 16:25, 20:14) palaužė Teramo „Bancatercas“ krepšininkus.

Motiejūnas rungtynes pradėjo starto penkete, rungtyniavo 25 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (6/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius, tačiau 4 kartus suklydo bei kartą prasižengė.

„Benetton“: Judsonas Wallace‘as 17 (13 atk. kam.), K.C. Riversas 16, Donatas Motiejūnas 14.

„Bancatercas“: Virgilas Stanescu 14, Goranas Jurakas 13 (13 atk. kam.), Bobby Jonesas 11.