Lietuvos komandos ir toliau lyderiauja Baltijos krepšinio lygoje. Antradienį (10.18) pergalių skaičių padidino išvykose žaidę „Sakalai“ ir „Atletas“. Latvijos ekipų mače pergalę iškovojo M.Petravičiaus „Ventspils“ komanda. LKL klubai BBL čempionate užima septynias iš pirmųjų devynių vietų.

Talino „Dalkia/Nybit“ – Vilniaus „Sakalai“ 74:81 (23:21, 16:19, 11:10, 13:13, 11:18), po pratęsimo.

Šeimininkai visas rungtynes sėkmingai priešinosi „Sakalų“ ekipai, kuriai varžovus nugalėti pavyko tik per papildomas 5 minutes. Be pralaimėjimų žengiantys vilniečiai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

„Dalkia/Nybit“: Tanelis Sokkas 17, Raido Roosas 16, Kristjanas Makke 15, Viačeslavas 13 (11 atk. kam.).

„Sakalams“: Tomas Rakauskas 11, Rolandas Vaičius 11 (9 atk. kam.), Justas Sinica 9, Eligijus Redeckas 9 (7 atk. kam.), Rolandas Skaisgirys 9, Erikas Kučiauskas 8, Nerijus Strazdauskas 8, Rolandas Matulis 8.

Tartu „Rock“ – Kauno „Atletas“ 64:68 (8:24, 16:16, 23:10, 17:18).

Pergalę išvykoje kauniečiams lėmė puikiai sužaistas pirmasis mačo ketvirtis. Jame į nokdauną pasiuntę varžovus kauniečiai įgijo 16 taškų persvarą, kurią išlaikė iki susitikimo pabaigos. „Atletas“ pelnė antrąją pergalę ir užima aštuntąją vietą.

„Rock“: Asko Paade 14 (8 atk. kam.), Heiko Rannula 12.

„Atletas“: Julius Mykolaitis 16, Laimonas Čičinis 15, Egidijus Mikalajūnas 13 (7 atk. kam.), Mindaugas Kalvelis 11.

Ventspilio „Ventspils“ – Gulbenės „Bumerangs“ 79:67 (15:20, 12:10, 27:15, 25:22).

Sunkiai mačą pradėję Ventspilio krepšininkai įsibėgėjo po pertraukos. Trečiąjį ketvirtį laimėję 12 taškų skirtumu Latvijos čempionai atitrūko ir išsaugoję pranašumą iki susitikimo pabaigos laimėjo ketvirtąjį kartą iš penkių galimų.

Marijonas Petravičius „Ventspils“ ekipai per 20 aikštelėje praleistų minučių surinko 15 taškų (5/7 dvitaškių, 5/7 baudų), po krepšiais sugriebė 11 kamuolių ir buvo vienas naudingiausių komandoje. Lietuvis taip pat blokavo 2 metimus, išprovokavo 7 pražangas, tačiau 4 kartus suklydo ir 3 sykius pats pažeidė taisykles.

„Ventspils“: Ivaras Timermanis 19 (7 atk. kam.), Martinas Skirmantas 16, Marijonas Petravičius 15 (11 atk. kam.).

„Bumerangs“: Raimondas Gabranis 17, Bruno Klavinas 11, Raimondas Feldmanis 10.

adewole neturi vizos , woodwardas grybas vaziuos namo , loda atleistas , lepinaitis lenkijoi