Pirmąją nesėkmę Rusijos superlygos čempionate patyrė Maskvos srities „Dinamo“ klubas, kuriame rungtyniauja A.Giedraitis. Rūtenio Paulausko treniruojama ekipa 71:81 (23:24, 18:14, 10:22, 20:21) turėjo pripažinti Rostovo „Lokomotiv“ komandos pranašumą.

Apylygiai vykusio susitikimo baigtį nulėmė puikiai Rostovo krepšininkų sužaistas trečiasis kėlinys, kurį laimėjusi 12 taškų skirtumu „Lokomotiv“ ekipa įgijo dviženklį pranašumą.

Beveik be keitimų rungtyniavęs Andrius Giedraitis per 37 minutes pralaimėjusiems pelnė 15 taškų (6/9 dvitaškių, 1/7 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei kartą perdavė kamuolį rezultatyviai.

„Dinamo“: Nikita Morgunovas 20 (13 atk. kam.), Andrius Giedraitis 15, Sergejus Demeškinas 11.

„Lokomotiv“: Igoris Kudelinas 19.