Marijampolės „Arvi“ debiutavo FIBA Europos taurės turnyre. Pirmose rungtynėse Lietuvos moterų krepšinio lygos vicečempionės svečiuose 75:95 nusileido Gospičo „Croatia osiguranje“ krepšininkėms.

Pirmosios taškus pelnė lietuvės, tačiau šeimininkės tuoj pat persvėrė rezultatą ir atitrūko – 9:4, 12:6. Jau per pirmąjį ketvirtį „Arvi“ deficitas pasiekė dviženklę ribą (8:21), o ketvirtis baigėsi šeimininkėms pirmaujant 29:18.

Antrojo kėlinio pabaigoje marijampolietėms pavyko priartėti iki 8 taškų (36:44), tačiau po didžiosios pertraukos „Croatia osiguranje“ krepšininkės pabėgo į priekį, susikrovė 20 taškų persvarą (60:40) ir neišleido pergalės iš rankų.

„Croatia osiguranje“: L.Mizrachi 25 taškai (6 rezultatyvūs perdavimai), M.Tabak 23 (9 rez. perd.), K.Maloca 16, E.Jolovska 14.

„Arvi“: Ligita Kinkevičienė 18, Ela Briedytė 17, Tera Bjorklund 10, Aušra Naidienė 9, Nadja Morgan 7, Diana Razmaitė ir Ildiko Vass po 6, Daina Staugaitienė 2.

Tai buvo pirmosios „Arvi“ rungtynės Europos taurės turnyre klubo istorijoje. Šį sezoną nusprendusios žaisti antrame pagal pajėgumą Europos moterų turnyre marijampolietės tikisi įgauti patirties ir pasitikėjimo.

„Arvi“ kovoja FIBA Europos taurės C grupėje. Iš keturių pogrupio ekipų į kitą etapą pateks dvi komandos. Kitas rungtynes Marijampolės klubas žais kitą trečiadienį namie su Vengrijos komanda „Szeviep“.