Be suklupimų šį sezoną žengia Sienos „Montepaschi“ klubas, savo gretose turintis du lietuvius. Italijos pirmenybėse trečiadienį (10.19) Sienos ekipa svečiuose 84:71 (18:12, 25:18, 22:21, 19:20) nugalėjo Kalabrijos Redžo „Viola“ krepšininkus.

Nuo pirmųjų minučių „Montepaschi“ išsiveržė į priekį, o antrojo kėlinio pradžioje skirtumas pasiekė dviženklę ribą – 26:13. Solidų pranašumą susikrovusi Sienos ekipa išsaugojo ją iki finalinės sirenos.

Rimantas Kaukėnas buvo „Montepaschi“ vedlys į pergalę. Per 32 minutes lietuvis pelnė 23 taškus (7/12 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 6/7 baudų) ir atkovojo 3 kamuolius.

Mindaugas Žukauskas per 7 minutes nepasižymėjo (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio) ir 2 sykius suklydo.

„Viola“: Vincentas Tarbrough 19 taškų, Ellisas Mylesas 16 (15 atkovotų kamuolių), Marko Verginella 13.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 23, Benjaminas Eze 13, Andrea Pecile ir Luigi Datome po 11, Marcelo Nicola ir Justinas Hamiltonas po 10.

Per kitas trečiadienio rungtynes Bolonijos „Climamio“ namie 77:74 (16:18, 17:18, 20:20, 24:18) nugalėjo Livorno „Basket“ krepšininkus.

„Climamio“: Sani Bečirovičius ir Erazemas Lorbekas po 12, Stefano Mancinelli 9, Daliboras Bagaričius 8.

„Basket“: Lucasas Reckeris 18, Williamas Phillipsas 12 (10 atk. kam.), Paulas Mc Phersonas 11.