Antrą pergalę ikisezoninėse NBA rungtynėse šventė Dariaus Songailos Čikagos „Bulls“ klubas, išvykoje 98:82 (19:30, 27:19, 30:25, 22:8) įveikęs Bostono „Celtics“.

Trečiajame ketvirtyje „Bulls“ atsilikinėjo dešimčia taškų (55:65), tačiau kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį (76:74), o paskutinį ketvirtį pradėję spurtu 11:1 įtvirtino savo pergalę.

Vienas rezultatyviausių nugalėtojų gretose buvo lietuvis. Dėl pražangų limito D.Songaila aikštėje praleido vos 12 minučių, tačiau pelnė 11 taškų (5/6 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei šešis kartus pažeidė taisykles.

„Bulls“: Mike'as Sweetney 16 taškų, Kirkas Hinrichas 14, Darius Songaila ir Kasibas Powellas po 11, Othella Harringtonas ir Chrisas Duhonas po 10.

„Celtics“: Paulas Pierce'as 24, Ricky Davisas 13, Markas Blountas 10 (10 atk. kam.).

Pergalę šventė ir kita „lietuviška“ ekipa Klivlendo „Cavaliers“, namuose 88:84 (20:23, 20:18, 25:21, 23:22) palaužusi Memfio „Grizzlies“.

„Kavalierių“ pergalę lėmė puikus LeBrono Jameso žaidimas. Vis dar jausdamas skausmą krūtinėje, dvidešimtmetis krepšininkas per paskutines dvi su puse minutės pelnė 9 taškus ir vienas ištempė komandą.

Žydrūnas Ilgauskas aikštėje praleido 22 minutes ir pelnė 8 taškus (2/4 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo bei šešis sykius pažeidė taisykles.

Martynas Andriuškevičius rungtynėms registruotas nebuvo.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26, Drew Goodenas 18, Larry Hughesas 13.

„Grizzlies“: Pau Gasolis 24, Shane'as Battieras 13, Eddie Jonesas 12.