Nesėkmingai FIBA Europos taurės varžybas pradėjo du lietuvius turintis Južno „Chimik“ klubas iš Ukrainos, išvykoje po atkaklios kovos 86:87 (26:24, 12:17, 32:23, 16:23) nusileidęs Permės „Ural Great“ ekipai.

Permės komandos pergalę lėmė Vadimo Panino tritaškis ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Tai buvo pirmasis taiklus gynėjo tolimas metimas po septynių nesėkmingų bandymų.

„Chimik“ dar turėjo vieną ataką, tačiau ji nebuvo rezultatyvi.

Ne itin sėkmingai rungtyniavo lietuviai. Kęstutis Šeštokas per 13 minučių pelnė 4 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), perėmė kamuolį ir kartą prasižengė.

Linas Juknevičius ant parketo praleido 9 minutes ir pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo kamuolį, po kartą prasižengė ir suklydo.

Rezultatyviausias svečių gretose buvo Aleksandras Subara – 23 taškai. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Jasminas Hukičius – 19 taškų ir Terrellas Lyday bei Jurica Golemacas, surinkę po 16 taškų.