Vokietijos krepšinio Bundeslygoje komandoms, turinčioms krepšininkų iš Lietuvos, sekėsi skirtingai. Berlyno „Alba“ sutriuškino Frankfurto „Skyliners“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Tuo tarpu „Eisbaren“ klubas patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

Berlyno „Alba“ – Frankfurto „Skyliners“ 111:81 (28:23, 28:21, 30:19, 25:18).

M.Mažeikos klubas į priekį išsiveržė nuo pat susitikimo pradžios ir kiekviename ketvirtyje vis didino pranašumą, kol ketvirtojo kėlinuko pabaigoje jis pasiekė 30 taškų.

Martynas Mažeika per 12 aikštelėje praleistų minučių pelnė 8 taškus (1/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Alba“: Hollisas Prince'as 21 (6 rez. perd.), Jovo Stanojevičius 19, Matejus Mamičius 17, Mike'as Penberthy 15, Demondas Greenas 13.

„Skyliners“: Mallickas Badiane'as 22 (9 atk. kam.), Mladenas Sljivancaninas 11, Dominikas Bahiense'as 10, Mate'as Milisas 10.

Oldenburgo „EWE Baskets“ – Brėmerhafeno „Eisbaren“ 83:71 (25:20, 17:18, 20:21, 21:12).

Pirmąjį pralaimėjimą po dvejų pergalių iš eilės patyrė Bundeslygos debiutantė Brėmerhafeno ekipa. Šiame susitikime jai padėti negalėjo Dainius Miliūnas.

Evaldas Jocys aikštelėje praleido 26 minutes, per kurias įmetė 12 taškų (5/7 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/6 baudų) ir po krepšiais sugriebė 3, o perėmė 2 kamuolius. Jis taip pat atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, tačiau 2 kartus prasižengė.

„Ewe Baskets“: Carlas Brownas 20, Wilburas Johnsonas 12, Williamas Edwardsas 12 (9 atk. kam.), Kristapas Valteris 12, Davidas Dixonas 11.

„Eisbaren“: Darrenas Fennas 19 (7 atk. kam.), Nickas Jacobsonas 16, Charlesas Wallace'as 14 (8 atk. kam.).