Dvi NBA komandos, kuriose rungtyniavo lietuviai, šiąnakt sulaukė išskirtinio dėmesio. "Cleveland Cavaliers" likvidavo 17 taškų deficitą ir išplėšė pergalę po pratęsimo, o į Sakramentą grįžo Chrisas Webberis, kurio ekipa nusileido "Kings" klubui.

"Philadelphia 76ers" tris kėlinius priešinosi "Sacramento Kings" ekipai, tačiau nusileido 109:118 (25:31, 29:27, 26:24, 29:36).

Didelis ažiotažas kilo dar prieš rungtynes. Sezono viduryje išmainytas Chrisas Webberis pirmą kartą grįžo į Sakramentą, tačiau padėti komandai švęsti pergalės jis nepajėgė.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui ir rezultatui esant lygiam 87:87, "Kings" pelnė 8 taškus be atsako ir pabėgo į priekį 95:87. Įpusėjus ketvirčiui Filadelfijos klubas priartėjo iki 97:102, tačiau dar 9 "karalių" taškai be atsako padidino jų pranašumą iki 12 (111:99) ir nebepaliko abejonių dėl nugalėtojo.

Nesustabdomas buvo "Kings" startinis penketukas, kuris surinko 107 iš 118 komandos taškų.

"Kings": Cuttino Mobley 30, Predragas Stojakovičius 26, Kenny Thomasas 20 (15 atk. kam.), Mike'as Bibby 18, Brianas Skinneris 13 (19 atk. kam.), Eddie House'as 7, Darius Songaila 4 (18 min., 2/5 dvitaškių, 3 atk. kam., 4 rez. perd.).

"76ers": Allenas Iversonas 34 (8 rez. perd.), Chrisas Webberis 20 (10 atk. kam.), Samuelis Dalembertas 16 (16 atk. kam., 5 blk.), Kyle'as Korveris 11 (3/3 tritaškių).

Vienuolikos iš eilės pralaimėjimų seriją išvykose šią naktį nutraukė Klivlendo "Cavaliers" klubas, Naujajame Orleane 109:108 (24:28, 18:25, 21:25, 38:23, 8:7) po pratęsimo nugalėjęs "Hornets". "Cavs" paskutinį kartą išvykoje buvo laimėję sausio 22 dieną.

Nedaug trūko, kad "Kavalierių" pralaimėjimų serija būtų tęsusis toliau: iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 10 minučių, Naujojo Orleano ekipos krepšininkai turėjo net 17 taškų pranašumą (84:67).

Visgi vedini LeBrono Jameso, per paskutines 12 minučių pelniusio 14 taškų, "Cavaliers" tarsi atsibudo, pasivijo ir aplenkė varžovus 92:91.

Šeimininkus išgelbėjo slovėno Bostjano Nachbaro taiklus dvitaškis iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei 2 sekundėms. Žydrūnas Ilgauskas dar turėjo progą persverti rezultatą, tačiau jo metimas aidint finalinei ketvirtojo kėlinio sirenai buvo netaiklus.

Likus 24 sekundėms iki pratęsimo pabaigos, P.J.Brownas išvedė "Hornets" į priekį 108:106. Tuomet prabilo Drew Goodenas. Aštuonis pirmuosius savo taškus surinkęs pirmajame kėlinyje, puolėjas dešimtąjį tašką pelnė likus 6 sekundėms iki pratęsimo pabaigos.

Dar jis pridėjo vieną taiklią baudą, išvedusią "Cavaliers" į priekį 109:108. Pergalę išplėšti galėjo Danas Dickau, bet jo dvitaškis skriejo pro šalį.

"Hornets": J.R.Smithas 22 taškai, Bostjanas Nachbaras 17, Jamaalas Magloire'as 15 (8 atkovoti kamuoliai), Lee Nailonas 15, Danas Dickau 11 (12 rezultatyvių perdavimų), P.J.Brownas 11 (11 atk. kam.), Chrisas Andersenas 11.

"Cavaliers": LeBronas Jamesas 44 (žaidė visas 53 minutes, 10 klaidų), Žydrūnas Ilgauskas 14 (30 min., 6/6 baudų, 4/7 dvitaškių, 9 atk. kam., 1 rez. perd., 1 blk.), Aleksandras Pavlovičius 13, Robertas Trayloras 13, Drew Goodenas 11 (11 atk. kam.).

Kiti rezultatai:

Orlando "Magic" - Atlantos "Hawks" 109:102
S.Francisas 30 tšk., 10 rez. perd., 6 atk. kam.

2005-03-29 19:03
To Stojakovic:ryte aiskiai prisimenu buvo parasyta Josh.
2005-03-29 18:10
TO CRACKER:
cia parasyta J.R.Smithas 22 taškai atiziua skaityk
2005-03-29 13:41
"Hornets": Joshas Smithas 22 taškai
Wauu nuo kada Joshas Smithas zaidzia Hornets, tai gal bl J.R Smithas arba Pilnas vardas Earl Smith III.... :D
2005-03-29 12:18
LJ 53minutes!!! is tiek pat galimu......visos varzybos be sedejimo ant suolelio!!! nu vaikis ir duoda....
2005-03-29 11:23
Aurimoox: aisku kad nublanksta. 10 klaidu gali virsti 20-30 tasku, o tai yra tikrai nemazai, ypac tokio lygio zaidejui.
2005-03-29 11:18