Antrąsias rungtynes Ispanijos krepšinio čempionate (ACB) laimėjo Valensijos „Pamesa“ klubas, kuriame rungtyniauja M.Timinskas. „Pamesa“ krepšininkai po atkaklios kovos įveikė Malagos „Unicaja“ komandą.

Malagos „Unicaja“ – Valensijos „Pamesa“ 65:67 (14:19, 15:18, 19:14, 16:17).

Taškas į tašką vykusio susitikimo pirmoje pusėje Valensijos klubui buvo pavykę įgyti 8 taškų pranašumą, tačiau per trečiąjį ketvirtį šeimininkai skirtumą sumažino iki trijų. Vis dėlto paskutines rungtynių minutes tiksliau sužaidusi „Pamesa“ iškovojo antrąją pergalę čempionate.

Nugalėtojų komandoje pasižymėjo Mindaugas Timinskas, buvęs vienas rezultatyviausių. Per 29 minutes lietuvis pelnė 12 taškų (5/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus prasižengė.

„Pamesa“: Alberto Mirallesas 15 (10 atk. kam.), Vule Avdalovičius 13, Mindaugas Timinskas 12.

„Unicaja“: Marcusas Brownas 14, Walteris Herrmannas 14, Bernas Rodriguezas 11.

Kitų rungtynių rezultatai:

Barselonos „Winterthur“ – Fuenlabrados „Jabones Pardo“ 77:54 (18:19, 23:7, 16:7, 20:21).

„Winterthur“: Bootsy Thorntonas 20, Shammondas Williamsas 13, Gianluca Basile 11.

„Jabones Pardo“: Salva Guardia 14 (9 atk. kam.).

Badalonos „DKV Joventut“ – Manresos „Ricoh“ 89:68 (19:13, 31:14, 20:19, 19:22).

„DKV Joventut“: Dimitrijus Flisas 16, Elmeras Bennettas 15 (9 rez. perd.), Paco Vazquezas 13, Lubosas Bartonas 12 (7 atk. kam.).

„Ricoh“: Philas Riccis 16, Diego Sanchezas 16, Ferranas Lavina 15.