Trečiąsias pergales Italijos krepšinio čempionate iškovojo komandos, savo sudėtyse turinčios lietuvių. „Vertical Vision“ po atkaklios kovos įveikė „Upea“ ekipą, o R.Šiškausko „Benetton“ laimėjo prieš „Navigo.it" klubą.

Teramo „Navigo.it“ – Trevizo „Benetton“ 70:84 (14:24, 24:26, 24:14, 12:20).

Mačui įpusėjus Trevizo krepšininkai pirmavo 12 taškų skirtumu, tačiau trečiojo kėlinuko viduryje „Navigo.it“ spurtavo 8:0 ir sušvelnino skirtumą iki minimumo (56:57). Paskutines susitikimo minutes „Benetton“ sužaidė be klaidų ir susigrąžinusi išbarstytą persvarą laimėjo rungtynes solidžiu skirtumu.

Beveik be keitimų rungtyniavęs Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams per 37 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1/1 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

„Navigo.it": Josephas Crispinas 26, Pervisas Pasco 11 (11 atk. kam.).

„Benetton“: Drew Nicholas 21, Andrea Bargnanis 17, Ramūnas Šiškauskas 14.

Kapo d'Orlano „Upea“ – Kantu „Vertical Vision“ 70:72 (12:21, 16:18, 19:16, 23:17).

Visą susitikimą pirmavusi Kantu ekipa mačo pabaigoje išbarstė sukauptą dviženklį pranašumą. Iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus dviems minutėms „Upea“ krepšininkai spurtavo 8:0 ir iki rungtynių pabaigos likus pusei minutės taikliu tritaškiu persvėrė rezultatą (70:69).

Po varžovų spurto atsitokėję Kantu krepšininkai surengė rezultatyvią ataką (71:70), o kamuolį praradę šeiminkai dar bandė gelbėtis pražangomis.

„Vertical Vision“ ekipai dėl traumos dar negalėjo padėti Mindaugas Katelynas.

„Upea“: Keithas Carteris 24, Kristapas Janičenokas 12.

„Vertical Vision“: Kebu Stewartas 17 (13 atk. kam.), Nathanas Johnsonas 17, Goranas Jurakas 12.

Kitų susitikimų rezultatai:

Bjelos „Angelico“ – Neapolio „Carpisa“ 87:80 (25:20, 17:14, 21:27, 24:19).

„Angelico“: Joe Smithas 28, Damonas Williamsas 24 (10 atk. kam.), Walteris Santarossa 11.

„Carpisa“: Lynnas Greeras 20, Michelis Morandaisas 16, Alessandro Cittadinis 12, Richardas Rocca 11 (7 atk. kam.), Jonas Stefanssonas 10.

Udinės „Snaidero“ – Redžo Emilijos „Bipop Carire“ 75:68 (15:18, 21:17, 12:17, 27:16).

„Snaidero“: Jacobas Jaacksas 22 (12 atk. kam.), Michele Mianas 17, Kyle'as Hillas 16, Jerome'as Allenas 10.

„Bipop Carire“: Terrance'as Robersonas 13, Benjaminas Ortneris 10.

Avelino „Air“ – Bolonijos „Virtus“ 81:88 (27:22, 12:22, 21:15, 21:29).

„Air“: Patricio Prato 33 (7 atk. kam.), Brandonas Brownas 12, Davide'as Bonora 11, Willie Tayloras 10.

„Virtus“: Davidas Bluthenthalis 32 (9 atk. kam.), Richardo Pelussi 12.

Romos „Lottomatica“ – Varezės „Whirlpool“ 69:58 (18:10, 16:20, 12:14, 23:14).

„Lottomatica“: Davidas Hawkinsas 14, Jacopo Giachettis 11, Vlado Ilievskis 11 (6 rez. perd.), Dejanas Bodiroga 10, Tomas Van Den Spiegelis 10 (7 atk. kam.).

„Whirlpool“: Rolando Howellas 14, Gregoras Hafnaras 10.

Milano „Armani Jeans“ – Roseto „Basket“ 76:70 (24:12, 18:20, 22:14, 12:24).

„Armani Jeans“: Josephas Blairas 12 (10 atk. kam.), Prestonas Shumpertas 11, Massimo Bulleri 11, Dante Calabria 11.

„Basket“: Brandonas Armstrongas 18, Giorgosas Diamantopoulosas 16, Jackas Martinezas 14 (12 atk. kam.), Matteo Malaventura 11.