Baltijos krepšinio pirmenybėse tęsiasi kovos. Pirmąją nesėkmę patyrė Vilniaus „Sakalų“ ekipa. Ji išvykoje 68:78 (20:21, 18:16, 13:20, 17:21) neatsilaikė prieš tris lietuvius turinčią Rygos „Barons“ ekipą.

Rezultatui esant 70:65, „Barons“ atstovaujantis Žydrūnas Urbonas buvo nubaustas technine pražanga ir „Sakalai“ gavo progą mesti du baudų metimus bei išsaugoti kamuolį. Visgi šia situacija vilniečiai nepasinaudojo – pelnė tik vieną tašką.

Kitoje atakoje Jevgenijus Kosuškinas pataikė dvitaškį su pražanga ir užtvirtino savo ekipos persvarą – 73:65.

Pagrindiniai latvių vedliai į pergalę šiose rungtynėse buvo lietuviai. Sudėjus kartu jie pelnė 54 taškus. Giedrius Gustas įmetė 24, Ž.Urbonas 23 (10 atk. kam.), o Michailas Anisimovas surinko 7 taškus.

„Sakalai“: Rolandas Skaisgirys 15 taškų (8 atk. kam.), Justas Sinica 11, Nerijus Strazdauskis 9 (9 atk. kam.), Eligijus Redeckas 7.

Trečiąją pergalę iškovojo ir Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai. Jie svečiuose 79:72 (22:20, 25:20, 11:11, 7:14, 14:7) po pratęsimo palaužė Gulbenės „Bumerangs“ ekipą.

Latviai išplėšė pratęsimą, kai Raimondas Feldmanis pataikė tolimą metimą iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 17 sekundžių, tačiau pratęsime kur kas geriau rungtyniavo svečiai. Paulius Počiuipa ir Žydrūnas Stankus pelnė po 5 taškus, padedami savo ekipai nutolti – 77:69.

„Nevėžis“: Marius Janišius 18 taškų (11 atk. kam.), Žydrūnas Stankus 16 (10 atk. kam.), Mindaugas Sakalauskas 15 (9 atk. kam.), Paulius Počiuipa 14.
„Bumerangs“: Jurijus Aleksejevas ir Raimondas Feldmanis po 14 taškų, Maris Snikis 10, Raimondas Garbranas 9.

Toliau pergalingai žygiuoja LKL vicečempionai Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Jie Taline 110:62 (30:12, 22:16, 31:15, 27:19) nepasigailėjo vietos „Kalev/Cramo“ ekipos.

Vilniečiai pribloškė varžovus metimų taiklumu – pataikė 67,5% dvitaškių (25/40) ir 66,7% tritaškių (14/21). Prasčiausiai Nerveno Spahijos auklėtiniai atakavo nuo baudų metimo linijos – vos 51,9% (14/27).

„Lietuvos rytas“: Fredecickas House‘as ir Tomas Delninkaitis po 17 taškų, Matthew Nielsenas 14 (12 atk. kam., 6 rez. perd., 10 išprov. praž.), Simas Jasaitis 12, Andrius Šležas 11, Ivanas Tomas 10.
„Kalev/Cramo“: Andre Perry 15 taškų (10 atk. kam.), Andre Parnas 11, Howardas Frieras 9.

Pirmą kartą šį sezoną „Lietuvos ryto“ gretose rungtyniavo kapitonas Robertas Javtokas. Po Europos čempionato širdies negalavimais skundęsis krepšininkas žaidė 21 minutę įmetė 6 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.