Baltijos krepšinio lygos pirmenybėse dar keturias pergales iškovojo komandos iš Lietuvos. Po jų Lietuvos klubai užima septynias iš pirmų devynių vietų turnyrinėje čempionato lentelėje. Tarp LKL ekipų įsiterpė Rygos „Barons/LU" ir Ventspilio „Ventspils“ komandos.

Ventspilio „Ventspils“ – Kauno „Žalgiris“ 60:79 (15:13, 22:20, 11:22, 12:24).

Latvijos čempionai pirmųjų BBL pirmenybių nugalėtojams priešinosi du kėlinius. Vėliau kauniečiai spurtavo ir paskutinius du ketvirčius laimėjo įmesdami dvigubai daugiau taškų už varžovus. Tai buvo penktoji, be pralaimėjimų žengiančio, „Žalgirio“ pergalė.

Latvijos ekipai Marijonas Petravičius per 26 aikštelėje praleistas minutes pelnė 7 taškus (3/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, perėmė ir rezultatyviai perdavė po 1 kamuolį, tačiau 3 kartus prasižengė ir 4 suklydo.

„Ventspils“: Terrance'as Thomasas 12.

„Žalgiriui“: Tanoka Beardas 20 (9 atk. kam.), Reggie Freemanas 13, Paulius Jankūnas 11, Darjušas Lavrinovičius 10 (9 atk. kam.), Simonas Serapinas 10, Edas Cota 5, Vidas Ginevičius 4 (6 rez. perd., 5 per. kam.), Jonas Mačiulis 4, Andrius Aleksandrovas 2.

Šiaulių „Šiauliai“ – Talino „Dalkia/Nybit“ 88:52 (24:10, 21:17, 25:6, 18:19).

Savo aikštelėje rungtyniavę šiauliečiai svečiams iš Estijos nepaliko jokių galimybių. Jau susitikimo pradžioje „Šiaulių“ krepšininkai pademonstravo, kas yra šios dvikovos favoritas ir nesunkiai sutriuškinę varžovus iškovojo šeštąją pergalę iš tiek pat galimų.

„Šiauliams“: Augenijus Vaškys 15, Mantas Ruikis 14, Artūras Jomantas 11, Tadas Klimavičius 11 (10 atk. kam.), Artūras Masiulis 11, Rolandas Vaičiūnas 9, Darius Pakamanis 7, Šarūnas Vėlius 6, Vaidas Pauliukėnas 4, (Andrius Mažutis).

„Dalkia/Nybit“: Tanelas Sokkas 14.

Panevėžio „Panevėžys“ – Liepojos „Livu alus“ 72:68 (28:14, 7:14, 11:20, 26:20).

Tai buvo atkakliausias savaitgalio susitikimas, kurio nugalėtojas išaiškėjo tik pačioje mačo pabaigoje. Nors prasidėjus rungtynėms atrodė, kad šeimininkai pelnys lengvą pergalę, taip neatsitiko. Antrąjį ir trečiąjį kėlinukus įtikinamai laimėję latviai išsiveržė į priekį 2 taškų skirtumu. Vis dėlto, paskutines 10 minučių tiksliau sužaidę panevėžiečiai iškovojo trečiąją pergalę.

„Livu alus“ komandoje pasižymėjo Justinas Pavlavičius, pelnęs 15 taškų (3/6 dvitaškių, 3/9 tritaškių). Per 23 aikštelėje praleistas minutes jis dar atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau kartą prasižengė ir 2 sykius suklydo.

Svajūnas Airošius ant parketo praleido 28 minutes ir surinko 9 taškus (3/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo ir 4 prasižengė.

Valdas Dabkus per 30 minučių įmetė 6 taškus (1/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį, tačiau aikštelę privalėjo palikti dėl 5 pražangų limito.

Valdemaras Savostjanovas „Livu alus“ klubui per 16 minučių pelnė 1 tašką (0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį ir 3 kartus suklydo.

Penktasis Latvijos ekipos lietuvis Mindaugas Janiška aikštelėje nepasirodė.

„Panevėžiui“: Tomas Gaidamavičius 16 (7 rez. perd.), Giedrius Jankauskas 15 (12 atk. kam.), Saulius Kazevičius 12, Aurimas Statkus 9, Osvaldas Mačernis 5, Ernestas Ežerskis 5, Aleksandras Surovnevas 4, Paulius Staškūnas 2, Paulius Abramavičius 2, Aurimas Papučka 2, (Matas Niparavičius).

„Livu alus“: Justinas Pavlavičius 15 (9 atk. kam.), Duke'as Freemanas-McKamey 15 (8 atk. kam.), Klavas Ansonas 11, Svajūnas Airošius 9, ... Valdas Dabkus 6 (6 rez. perd.), ... Valdemaras Savostjanovas 1.

Talino „Pirita BM“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“ 72:119 (22:22, 15:26, 21:31, 14:40).

ULEB taurės laimėtojai nesunkiai įveikė Estijos ekipą, kuriai atstovauja du lietuviai, ir iškovojusi penktąją pergalę iš tiek pat galimų su „Žalgiriu“ turnyrinėje BBL lentelėje dalijasi 2-3 vietomis.

„Pirita BM“ Vilniaus klubui priešinosi 10 minučių. Antrajame ketvirtyje spurtave vilniečiai atitrūko ir vis didino pranašumą, o ketvirtąjį kėlinuką laimėję net 40:14 sutriuškino varžovus beveik 50 taškų skirtumu.

Pralaimėjusių komandoje rezultatyviausias buvo Donatas Sabaliauskas, per 39 minutes, surinkęs 23 taškus (1/3 dvitaškių, 6/13 tritaškių, 3/4 baudų). Lietuvis atkovojo 2, o perėmė 1 kamuolį, tačiau ir pats 3 sykius suklydo.

Alvydas Tenys aikštelėje praleido 27 minutes ir pelnė 5 taškus (0/6 dvitaškių, 5/8 baudų) bei atkovojo 5 kamuolius. Lietuvis blokavo 1 metimą, tačiau kartą suklydo ir 4 prasižengė.

„Pirita BM“: Donatas Sabaliauskas 23, Rauno Pehka 15, Erkis Kivinukkas 12, Alvydas Tenys 5.

„Lietuvos rytui“: Frederickas House'as 20, Robertas Javtokas 17 (11 atk. kam.), Andrius Šležas 17, Simas Jasaitis 13, Tomas Delininkaitis 12, Povilas Čiukinas 11, Matthew Nielsenas 11, Robertas Štelmaheris 10, Sandis Buškevicas 8, (Ivanas Tomasas).

Haris Mujezinovičius ir Mindaugas Lukauskis aikštelėje nepasirodė.

na ryttas jauciu 4 keliny tik dejimais vare :)