Ketvirtąją pergalę Italijos čempionato penktajame ture iškovojo Trevizo „Benetton“. Ramūno Šiškausko ekipa sekmadienį (10.23) namuose 89:72 (17:16, 18:17, 20:16, 34:23) įveikė Romos „Lottomatica“ krepšininkus.

Į priekį „Benetton“ išsiveržė nuo mačo pradžios ir netrukus įgijo solidžią persvarą – 10:8. Visgi iki ketvirčio pabaigos svečiai sugebėjo priartėti – 16:17.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos persvarą turėjo tai viena, tai kita ekipa. Tačiau R.Šiškausko tritaškis rezultatui esant lygiam iniciavo „Benetton“ spurtą, po kurio šeimininkai pirmavo 53:46.

Po trijų ketvirčių 6 taškų pranašumą (55:49) turėjusi „Benetton“ varžovus parklupdė taiklių tolimų metimų serija. Andrea Bargnani, R.Šiškausko bei Marcuso Goree tritaškiai leido šeimininkams atitolti 17 taškų pranašumu – 69:52. Likusios 6 minutės buvo tik formalumas.

Ne pačias sėkmingiausias rungtynes sužaidė R.Šiškauskas. Lietuvis per 25 minutes surinko 6 taškus (2/5 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Benetton“: Andrea Bargnani 25 taškai (4/4 tritaškių), Marcusas Goree 16 (13 atkovotų kamuolių), Marco Mordente ir Nikos Zisis (8 rezultatyvūs perdavimai) po 11, Drew Nicholasas 8.

„Lottomatica“: Dejanas Bodiroga 20, Davidas Hawkinsas 14, Jacopo Giachetti ir Alexas Righetti po 10, Vlado Ilievski 8.

„Benetton“, kuriame trenerio asistentu dirba Kęstutis Kemzūra, turi keturias pergales ir vieną nesėkmę bei žengia turnyrinės lentelės viršuje.

Sekmadienį penktojo turo rungtynes žais dar du „lietuviški“ klubai: Mindaugo Žukausko ir Rimanto Kaukėno Sienos „Montepaschi“ bei Mindaugo Katelyno Kantu „Vertical Vision“.