Ketverios rungtynės ir keturios nesėkmės. Taip šį sezoną pradėjo Klaipėdos „Neptūnas“. Sekmadienį (10.23) uostamiesčio klubas vienintelėse BBL rungtynėse savo aikštėje suklupo prieš Tartu „Rock“ – 78:83 (14:27, 19:14, 27:22, 18:20). Tai buvo pirmoji Estijos ekipos pergalės BBL čempionate.

Svečiai griebė jautį už ragų nuo susitikimo pradžios. Klaipėdiečius gynyboje užspaudę estai per 6 minutes pelnė 20 taškų ir atitrūko 20:6. Visus taškus uostamiesčio ekipai pelnė amerikietis Jerome'as Colemanas.

Nors „Neptūnas“ atkuto ir sumažino deficitą (10:20), bet penki svečių taškai leido jiems įgyti rekordinę persvarą – 25:10 (9-ąją min.).

Antrojo kėlinio pradžioje „Neptūno“ gretose pasirodė naujokas iš JAV Latece'as Williamsas. Jis pirmoje varžovų atakoje perėmė kamuolį ir pelnė du taškus – 16:27.

Antrajame kėlinyje šeimininkų puolimas tapo kur kas geresnis, o sėkmingai žaisdami ir trečiajame kėlinyje priartėjo iki 50:53 (26-ąją min.).

Rezultatą „Neptūnas“ išlygino 37-ąją minutę (73:73), o netrukus pirmą kartą išsiveržė į priekį – 74:73.

Visgi mačo pabaigoje šeimininkams nesisekė. Rezultatui esant lygiam 78:78 paskutinę mačo minutę L.Williamsas prasižengė prieš varžovą, kuris gavo teisę mesti tris baudas. Pirmas dvi pataikęs estas prametė trečiąją, bet svečiai sugriebė kamuolį puolime ir įmetė dar vieną baudą.

Vaidotui Pečiukui buvo patikėta mesti lemiamą tritaškį, tačiau šis skriejo pro šalį, o dar dvi baudas įmetę svečiai įtvirtino pergalę.

„Neptūnas“: Jerome'as Colemanas 23 taškai (5/12 tritaškių, 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai), Vaidotas Pečiukas 19, Marius Kasiulevičius ir Latece'as Williamsas (20 minučių, 3/12 dvitaškių, 7 atk. kam.) po 8.

„Rock“: Asko Paade 26 (12 atk. kam.), Marekas Doroninas 20 (11 atk. kam.), Antti Vasaras 12, Marekas Noormetsas 10.

vap
@ [SaRaS]:
Bet iš praėjusio sezono "Panevėžyje" liko 2 krepšininkai, kurie ryškiai prisideda prie komandos žaidimo. T.Gaidamavičius (17,8 tšk., 3,6 atk. kam., 4,4 rez. perd.) ir G.Jankauskas (12,8 tšk., 7,4 atk. kam., 1,2 blk.).
Taip pat likę E.Ežerskis [Panevėžio publikos numylėtinis] (3,5 tšk., 1,8 atk. kam., 1,3 rez. perd.), P.Staškūnas (4,4 tšk., 3,2 atk. kam.), A.Papučka (1,3 tšk., 0,5 atk. kam.) bei M.Čepaitis (dar nepasirodė aikštėje).
Dar vienas klausimas? Kiek "Neptūno" treneris prisidėjo prie komandos komplektacijos?
2005-10-25
Vilmis: kardinliai tai ne visi krepsininkai... o neptuno sudetis paprasta kaip du kart du: NE VIENAS krepsininkas nerungtyniavo kartu praejusi sezona.....
2005-10-24
Kokio laiko komandai reikia? Preitais metais irgi nauja komanda buvo bet sekmingai zaide nuo pat sezono pradzios. Siemet panevezyje irgi sudetis pasikeitus kardinaliai bet rezultatai geresni.
2005-10-24
-1
kodel treneris kaltas??? As isitikines, kad komadnai reikia laiko... reikia laiko, kad pajaustu zaidima... nes chebra ne vienas praejusi sezona kartu nezaide. kaip gali komanda, kuri pirma sezona zaidzia kartu, is karto pasiekti geru rezultatu...? cia is tiesu vadovu klaida, kad nusprende visiskai viska keisti...
2005-10-24
treneri reiketu atleisti
2005-10-24
Treneriu vadovams geru Lietuvoj nera. geresni rado :)))
2005-10-24
ar ne per daznai Neptunas pagrindineje naujienoje si sezona? :)