Ketvirtąją pergalę Vokietijos krepšinio čempionate iškovojo Berlyno „Alba“ ekipa, kurioje rungtyniauja Martynas Mažeika. Berlyno klubas 101:73 (32:21, 19:23, 24:12, 26:17) sutriuškino Leverkuzeno „Bayer Giants“ komandą.

Nuo susitikimo pradžios į priekį išsiveržę „Alba“ krepšininkai greitai įgijo dviženklį pranašumą ir jį išlaikė iki rungtynių pabaigos. Po didžiosios pertraukos Berlyno ekipa dar labiau padidino savo persvarą ir skirtumas tapo triuškinantis.

Nugalėtojams Martynas Mažeika per 13 aikštelėje praleistų minučių pelnė 8 taškus (1/1 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 6/6 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, tačiau 3 sykius suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

„Alba“: Jovo Stanojevičius 25, Hollisas Prince'as 17, Mike'as Penberthy 16, Matej Mamičius 13, Nenadas Čanakas 10.

„Bayer Giants“: Brandonas Woudstra 19, Josiahas Jamesas 14, Jamalas Basitas 10, Nate'as Foxas 10 (7 atk. kam.).

oo Mažeika čia neblogai tikrai :)
2005-10-24
Na Mazeika nors stabiliau minutes gauna nei praeita sezona, o siaip tai turbut is perspektyvaus tuoj peraugs i amzinai perspektyvu :)