Lietuvos studentų krepšinio lyga ir jos mecenatas UAB „Mūsų laikas“ pirmadienį krepšinio mėgėjams padovanojo dar vieną įspūdingą reginį. Prieš varžybas ir rungtynių pertraukėlių metu 2300 žiūrovų, susirinkusių Kauno sporto halėje linksmino Violeta Riaubiškytė, „Tina Dance“ šokėjos ir DJ Darius D, o vakarą vainikavo dramatiškas LKKA ir ŠU komandų susitikimas.

LKKA 85:84 įveikė svečius iš Šiaulių. Nepaprastai atkakliose varžybose netrūko gražių momentų: įspūdingai blokuotų metimų ir galingų dėjimų į varžovų krepšį.

Po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 27:14, tačiau antrajame ir trečiajame šeimininkai pavijo savo varžovus. Pergalę kauniečiams lėmė taiklus Povilo Šakinio tritaškis, pelnytas paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis.

LKKA komandoje rezultatyviausiai žaidė P.Šakinis, surinkęs 25 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius. Vidmantas Užkuraitis pelnė 24 taškus.

ŠU ekipoje išsiskyrė Marius Jankaitis ir Šarūnas Vėlius, pelnę po 19 taškų, bei Artūras Jomantas, per 22 minutes surinkęs 17 taškų, atkovojęs 7 ir perėmęs 4 kamuolius.

Vilniuje, Pedagoginio universiteto sporto salėje šeimininkai 81:70 įveikė Vilniaus Gedimino technikos universiteto ekipą. VPU komandoje rezultatyviausiai žaidė Justas Sinica ir Rolandas Vaičius, abu pelnę po 18 taškų. VGTU gretose Vytautas Šarakauskas surinko 20 taškų , o Šarūnas Šliogeris – 14.

Svečiai iš Lietuvos žemės ūkio universiteto 73:66 pranoko Mykolo Riomerio universiteto krepšininkus. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Edvardas Vetrenka, pelnęs 28 taškus, ir Tomas Rekstys, surinkęs 21. Mykolo Riomerio universitetui daugiausia taškų pelnė Henrikas Šliogeris (18) ir Mindaugas Badaras (15).

Klaipėdoje, Neptūno krepšinio arenoje KU studentai patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą iš eilės. Šį kartą juos 79:63 įveikė Kauno technologijos universiteto krepšininkai, turintys tris pergales iš tiek pat galimų.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė ir 9 kamuolius atkovojo Airidas Nutautas, 13 taškų surinko ir 7 kamuolius atkovojo bei 2 varžovų metimus blokavo Darius Kalnutis.

Klaipėdiečių komandoje išsiskyrė Justinas Žurna, kurio sąskaitoje 24 taškai ir 5 perimti kamuoliai.

Tai jau tikrai kad suklydo...jis yra Julius...o apie tas rungtynes...tait en tragiška...7-tą rungtynių minutę rezultatsa 2-3, kas antrą ataką klaida. Žurna vienas mėto, nepataiko...tik paskui pradėjo krist..