Pergalę trečioje Prancūzijos krepšinio lygoje iškovojo Žydrūno Stankaus Reimso „Reims Basket“ komanda. Ji namie 68:65 (16:17, 17:15, 14:9, 21:24) įveikė Vaidoto Pridotko Šalono „Chalons Basket“ klubą.

Nugalėtojams Stankus per 24 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/3 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Šalono ekipai Pridotkas per 24 minutes surinko 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, bet 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Turnyrinėje lentelėje Reimso ekipa, iškovojusi 16 pergalių ir patyrusi 6 nesėkmes, užima pirmąją poziciją. Tuo tarpu Šalono klubas, turintis 13 pergalių ir 9 pralaimėjimus, žengia penkta.