Lenkijos čempionato autsaiderės vaidmeniu tenkintis priversta Vloclaveko „Anwil“. Trijų lietuvių ekipa trečiadienį (10.26) vykusiose ketvirtojo turo rungtynėse patyrė eilinę nesėkmę.

Namuose žaidusi „Anwil“ 76:80 (28:22, 14:12, 12:24, 12:8, 10:14) po pratęsimo pralaimėjo Šviecų „Polpak“ krepšininkams.

Vloclaveko komandai 13 taškų (3/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/5 baudų) pelnė Gintaras Kadžiulis. Jis per 29 minutes atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Marius Prekevičius per 16 minučių surinko 3 taškus (1/2 tritaškių, 0/2 baudų) bei kartą atkovojo atšokusį kamuolį.

Trenerio sprendimu, Donatas Zavackas aikštėje nepasirodė.

„Polpak“ klube sunkiausiai sustabdomas buvo Žygimantas Jonušas. Jis per 29 minutes surinko 23 taškus (3/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 11/20 baudų) ir atkovojo 6 kamuolius.

Kitų dviejų lietuvių indėliai buvo kur kas kuklesni. Andrius Lepinaitis per 23 minutes surinko 7 taškus (1/2 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 2/4 baudų) bei kartą atkovojo atšokusį kamuolį.

Augustinas Vitas per 9 minutes pelnė 3 taškus (1/1 dvitaškio, 1/2 baudų) ir atkovojo vieną kamuolį.

Įspūdingą pergalę pasiekė Eurolygos dalyvė Sopoto „Prokom Trefl“. Ji svečiuose 125:59 (33:12, 34:17, 29:15, 29:15) sutrypė Tarnovo „Unia“ krepšininkus.

Net devyni iš dešimties Sopoto klubo žaidėjų pelnė dviženklį taškų skaičių. Tomas Pačėsas per 27 minutes surinko 12 taškų (4/8 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius ir atliko net 14 rezultatyvių perdavimų.

Tomas Masiulis, aikštėje praleidęs 21 minutę, pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 4/6 baudų) ir atkovojo 7 kamuolius.

Antrąsias rungtynes šį sezoną žaidė Ostruvo „Stal“. Ji namie 61:75 (13:23, 20:17, 17:11, 11:24) nusileido Varšuvos „Polonia“ krepšininkams. Antrojo ir trečiojo turo „Stal“ rungtynės buvo atidėtos dėl krepšininkų apsinuodijimo.

„Stal“ ekipoje statisto vaidmuo teko Rolandui Urkiui. Jis per 3 minutes krepšio neatakavo, bet atkovojo kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Triuškinančią pergalę iškovojo Bydgoščiaus „Astoria“. Ji svečiuose 91:59 (24:18, 23:18, 19:12, 25:11) sutriuškino Inovroclavo „Notec“ ekipą.

Vienas rezultatyviausių nugalėtojų gretose buvo Arvydas Čepulis, surinkęs 18 taškų. Aivaras Kiaušas prie pergalės pridėjo 5 taškus.

Čempionate pirmauja nė karto per keturis turus nesuklupusi „Prokom Trefl“. Tuo tarpu „Anwil“ 14 komandų pirmenybėse dalinasi 10-13 vietomis.