Klivlendo „Cavaliers“ gavo pamoką, kad kovoti reikia iki galo. Per kelias minutes iššvaistę solidų pranašumą, „Kavalieriai“ 100:101 (29:27, 19:29, 27:13, 25:32) nusileido Bostono „Celtics“.

Likus žaisti 3 su puse minutės Bostono krepšininkai atsilikinėjo 83:98, tačiau likusią dvikovos atkarpą laimėjo 18:2 ir šventė pergalę. Rezultatą persvėrė komandos naujokas devyniolikmetis Geraldas Greenas, pataikęs dvitaškį likus žaisti 13 sekundžių.

Tuo metu ant atsarginių suolo sėdėjo visi abiejų komandų startinio penketo žaidėjai, o žiūrovai, nebetikintys „Celtics“ komanda, buvo palikę areną.

Rezultatyviausias svečių gretose buvo Žydrūnas Ilgauskas. Vidurio puolėjas per 23 minutes pelnė 18 taškų (6/12 dvitaškių, 6/7 baudų), atkovojo 4 kamuolius, keturis kartus prasižengė ir prarado vieną kamuolį.

„Cavaliers“: Žydrūnas Ilgauskas 18, LeBronas Jamesas 16 (3/11 metimų), Ericas Snow 11, Damonas Jonesas 10.

„Celtics“: Ricky Davisas ir Justinas Reddas po 19, Paulas Pierce'as 17, Markas Blountas 10.

Tai buvo paskutiniosios abiejų komandų ikisezoninės rungtynės. „Cavaliers“ per aštuonias dvikovas iškovojo penkias pergales, o „Celtics“ laimėjo triskart.

•

Pralaimėjimu pasirengimą sezonui baigė ir Čikagos „Bulls“ klubas, išvykoje 92:100 (19:26, 31:27, 15:23, 27:24) nusileidę Minesotos „Timberwolves“. Tai buvo penktoji „Bulių“ nesėkmė per aštuonias dvikovas.

„Bulls“ šiame susitikime prarado starto penketo gynėją Chrisą Duhoną. Krepšininkas pirmajame kėlinyje veržėsi po krepšiu ir susižeidė kaklą. Iš aikštės jis buvo išgabentas ant neštuvų, tačiau Čikagos ekipos atstovai teigia, kad krepšininko trauma nėra rimta.

Antras rungtynes iš eilės starto penkete pradėjęs Darius Songaila šįkart nebuvo toks rezultatyvus. Per 16 minučių jis pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

„Bulls“: Luolas Dengas (8 atk. kam.) ir Mike'as Sweetney (10 atk. kam.) po 18.

„Timberwolves“: Wally Szczerbiakas 19, Rashadas McCantsas 15, Michaelas Olowokandi ir Eddie Griffinas po 13.

•

Vos antrą kartą per septynias dvikovas varžovų pranašumą pripažinti turėjo Indianos „Pacers“. Ji Šarlotėje 103:109 (26:32, 34:21, 24:24, 19:32) nusileido vietos „Bobcats“.

Visą dvikovą atsilikinėję, „Bobcats“ rezultatą persvėrė iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutėms. Tada naujokas Raymondas Feltonas pataikė tritaškį ir Šarlotės ekipa pirmavo 103:101.

Pralaimėtojams Šarūnas Jasikevičius per 20 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart prasižengė ir kartą suklydo.

„Pacers“: Jermaine'as O'Nealas 21, Austinas Croshere'as ir Ronas Artestas po 15, Danny Grangeris 13.

„Bobcats“: Kareemas Rushas 26, Raymondas Feltonas 20, Emeka Okaforas ir Primožas Brežecas po 14, Brevinas Knightas 12, Seanas May 10.

•

Pergalę iš lietuviškų klubų šią naktį iškovojo vienintelis Denverio „Nuggets“, namuose 118:115 (32:28, 34:37, 26:17, 26:33) įveikę Milvokio „Bucks“. Tai buvo šeštoji iš eilės Denverio ekipos pergalė – ji pralaimėjo tik pirmąsias rungtynes.

„Bucks“ gynėjas T.J.Fordas rungtynių pabaigoje turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau jo metimas, triskart pašokinėjęs ant lanko, į krepšį neįkrito.

Vos dvi minutes ant parketo praleidęs Linas Kleiza pasižymėti nespėjo.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 26, Nene Hilario 25, Andre Milleris ir Earlas Boykinsas po 16, Voshonas Lenardas 12.

„Bucks“: Michaelas Reddas 25, T.J.Fordas 22 (10 rez. perd.), Andrew Bogutas ir Charlie Bellas po 17, Bobby Simmonsas 15, Maurice'as Williamsas 14.

Kitos rungtynės:

Hiustono „Rockets“ – Jutos „Jazz“ 88:80 (19:11, 24:23, 18:19, 27:27).

„Rockets“: Yao Mingas ir Davidas Wesley po 19, Derekas Andersonas 14, Jonas Barry 13, Stromile'as Swiftas 11, Tracy McGrady nežaidė.
„Jazz“: Deronas Williamsas 16, Andre Owensas 13, Mehmetas Okuras 11.

Fynikso „Suns“ – Sakramento „Kings“ 112:102 33:31, 30:15, 26:26, 23:30).

„Suns“: Jamesas Jonesas, Shawnas Marionas ir Eddie House'as po 18, Kurtas Thomasas, Raja Bellas ir Jimas Jacksonas po 11.
„Kings“: Bonzi Wellsas 21 (10 atk. kam.), Predragas Stojakovičius 18, Kenny Thomasas 13, Bradas Milleris ir Ronnie Price'as po 10.

Portlendo „Trail Blazers“ – Toronto „Raptors“ 78:100 (20:18, 24:34, 16:23, 18:25).

„Tral Blazers“: Rubenas Pattersonas 16, Darius Milesas 14.
„Raptors“: Charlie Villaneuva 22, Chrisas Boshas 17, Rafaelis Araujo 13, Morrisas Petersonas 11.