Pirmą pralaimėjimą šį sezoną patyrė Valensijos „Pamesa“ krepšininkai. Jie ketvirtadienį (10.27) Ispanijos pirmenybių ketvirtojo turo rungtynėse namuose 80:81 (27:20, 20:17, 18:17, 15:27) nusileido Granados „C.B. Granada“ ekipai.

Nuo mačo pradžios į priekį 12:2 pabėgusi „Pamesa“ laikė žaidimo gijas tris kėlinius, po kurių pirmavo 65:54. Tačiau persvaros šeimininkams išlaikyti nepavyko.

Likus penkioms sekundėms „Pamesa“ serbas Vule Aldavoličius pataikė tritaškį, kuris būtų garantavęs pergalę, jei ne taiklus tolimas varžovų šūvis. Nacho Ordinas paskutinėmis rungtynių akimirkomis taikliai atakavo krepšį ir išplėšė pergalę svečiams.

Mindaugas Timinskas per 31 minutę pelnė 3 taškus (1/3 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pamesa“: Vule Avdalovičius ir Albertas Mirallesas (12 atkovotų kamuolių) po 14 taškų, Derrickas Dialas 12, Lorinza Harringtonas 11.

„Granada“: Roberto Gabini 19, Corsley Edwardsas 17, Nacho Ordinas 14.

„Pamesa“ klubą pagal pergales pavijo Žeronos „Akasvayu“, kuri svečiuose 96:88 (31:22, 15:25, 24:13, 26:28) įveikė Madrido „Adecco Estudiantes“ klubą.

Šeimininkai 27-ą rungtynių minutę pirmavo 58:57, tačiau tuomet „Akasvayu“ spurtavo 16:2, atsiplėšė 73:60 ir nebeleido suabejoti savo pranašumu.

Sėkmingai šiose rungtynėse pasirodė Dainius Šalenga. Jis per 20 minučių pelnė 14 taškų (1/2 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 3/4 baudų), sugriebė 2 atšokusius kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Adecco Estudiantes“: Carlosas Suarezas 20, Hernanas Jasenas 19 (11 atk. kam.), Williamas McDonaldas (15 atk. kam.) ir Antonio Bueno po 15.

„Akasvayu“: Arrielis McDonaldas 22, Federico Kammerichsas 21, Dainius Šalenga 14, Terrelas Myersas 10.

Beje, F.Kammerichsas buvo išrinktas naudingiausiu pirmojo turo žaidėju.

Kitos rungtynės:

Alikantės „Etosa“ – Barselonos „Winterthur“ 61:85 (OJunyentas 16 tšk.; B.Thorntonas 17 tšk.)

Fuenlabrados „Alta Gestion“ – Menorkos „Llanera“ 71:67 (S.Guardia ir T.Widemanas po 13 tšk.; N.Yanezas 17 tšk.).