Vienvaldžiais Rusijos krepšinio Superlygos lyderiais tapo Kazanės „Uniks“ klubas, penktadienį Novosibirske 104:86 (30:29, 25:21, 23:13, 26:23) įveikęs vietos „Sibirtelekom-Lokomotiv“.

Tai buvo ketvirtoji iš eilės „Uniks“ klubo pergalė. Tris pergales per trejas dvikovas iškovoję Chimkų „Chimki“ žengia antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Rungtynėse su „Sibirtelekom-Lokomotiv“ vienas naudingiausių nugalėtojų gretose buvo Kšyštofas Lavrinovičius. Rungtynes pradėjęs starto penkete, lietuvis ant parketo praleido 29 minutes ir pelnė 20 taškų (4/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 metimus, po du kartus suklydo bei prasižengė.

Saulius Štombergas dvikovą taip pat pradėjo starto penkete ir per 32 minutes įmetė 8 taškus (0/1 dvitaškio, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei dukart prasižengė.

Rezultatyviausi nugalėtojų komandoje buvo Travisas Bestas ir Ruslanas Avlejevas, surinkę po 21 tašką. Novosibirsko komandoje pasižymėjo Igoris Gračevas – 18 taškų.

Sensacingai baigėsi rungtynės Vladivostoke, kur vietos „Spartak“ 82:69 (20:19, 22:21, 22:18, 18:11) įveikė Maskvos „Dinamo“. Tai buvo pirmoji šio klubo nesėkmė po trijų pergalių iš eilės, tuo tarpu „Spartak“ iškovojo pirmą pergalę po trijų pralaimėjimų.

Šeimininkus į pergalę vedė Tomas Nagys. Lietuvis aikštėje praleido 22 minutes ir spėjo pelnyti 21 tašką (7/13 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 4/4 baudų), atkovoti 6 kamuolius bei atlikti 2 rezultatyvius perdavimus. Be to puolėjas išprovokavo 8 varžovų pražangas, o pats taisykles pažeidė 3 kartus.

„Dinamo“ gretose išsiskyrė Mire Chatmanas – 19 taškų, 6 rezultatyvūs perdavimai bei po 6 atkovotus bei perimtus kamuolius.