Šešerias rungtynes iš eilės BBL pirmenybėse laimėję „Šiauliai“ patyrė pirmąją nesėkmę. Po šiauliečių suklupimo be pralaimėjimų BBL čempionate liko dvi ekipos: Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“. Iš viso šeštadienį vyko šešerios BBL rungtynės.

„Šiauliai“ pirmąją nesėmę patyrė Vilniuje susitikime su „Lietuvos rytu“, kurį pralaimėjo 68:82 (6:20, 16:24, 30:27, 16:11).

„Lietuvos rytas“ į priekį išsiveržė nuo mačo pradžios – 13:2. Po pirmojo kėlinio komandas skyrė 14 taškų, o antrajame kėlinyje per 5 minutes 2 taškus praleidę šeimininkai įgijo ir 22 taškų persvarą – 30:8.

Per likusį laiką „Šiauliai“ sugebėjo priartėti iki 14 taškų, tačiau dėl pergalės kovoti nepajėgė.

„Lietuvos rytas“: Simas Jasaitis 22 taškai (4/8 tritaškių), Matthew Nielsenas 12 (9 atkovoti kamuoliai), Robertas Javtokas 11, Mindaugas Lukauskis 10, Frederickas House'as 8.

„Šiauliai“: Vaidas Pauliukėnas 16, Audrius Danusevičius 10, Artūras Jomantas 8, Rolandas Vaičiūnas 7.

„Lietuvos rytas“ iškovojo šeštąją pergalę ir pagal šį rodiklį nusileidžia tik „Žalgiriui“, turinčiam septynis laimėjimus.

•

„Šiaulius“ pagal pergales ir pralaimėjimus pavijo Kėdainių „Nevėžis“. Jis Estijoje vykusiose rungtynėse 82:65 (22:21, 26:21, 17:8, 17:15) įveikė Talino „Dalkia/Nybit“.

„Nevėžis“ įpusėjus mačui pirmavo 48:42. Po didžiosios pertraukos kėdainiečiai išlaikė iniciatyvą savo rankose ir šventė įtikinamą pergalę.

„Dalkia/Nybit“: Raido Rossas 16, Tanelis Sokkas 13, Kristjanas Makke 10.

„Nevėžis“: Paulius Počiuipa 18, Gediminas Maceina 17 (8 atk. kam.), Žydrūnas Stankus 16, Marius Janišius 12 (8 atk. kam.).

•

Varžovų paleisti nenorinti Vilniaus „Sakalų“ ekipa Latvijoje 108:84 (32:16, 22:23, 27:19, 27:26) įveikė Liepojos „Livu Alus“ ir iškovojo ketvirtą pergalę iš šešių galimų.

Vilniečiai pergalės pamatus paklojo jau pirmoje rungtynių dalyje, kai pirmojo kėlinio pabaigoje ir antroje pradžioje pataikė penkis tritaškius iš eilės ir įgijo triuškinamą pranašumą (38:16).

Antroje dvikovos dalyje Linas Šalkus leido pasireikšti visiems savo auklėtiniams ir visi 12 krepšininkų pelnė taškus.

„Sakalai“: Eligijus Redeckas 18, Martynas Gecevičius 14 (6 atk. kam.), Tomas Rakauskas 12, Justas Sinica ir Rolandas Vaičius po 11, Nerijus Strazdauskis 10.

„Livu alus“: Justinas Pavlavičius 20, Valdas Dabkus 17 (7 kld.), Valdemaras Savostjanovas 12, Mindaugas Janiška 11.

•

Latvijos klubų dvikovoje Valmieros „Lačplėša alus“ namuose 84:71 (19:23, 14:19, 26:14, 25:15) įveikė Gulbenės „Bumerangs/ASK“.

„Lačplėša alus“: Justas Česnavičius 19, Edgaras Rekis 18, Maris Gulbis 17, Martinas Berkis 13.

„Bumerangs/ASK“: Ingus Bankevicas 19, Jurijus Aleksejevas 13 (9 atk. kam.), Raimondas Garbanas 11.