Dešimtąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elitiniame divizione antradienio vakarą iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai. Jie išvykoje 100:84 (25:27, 23:17, 26:14, 26:26) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

Prasidėjus trečiajam kėliniui Darius Gvezdauskas taikliu tolimu metimu buvo sumažinęs „Nevėžio“ atsilikimą iki 4 taškų (48:52), bet tada „Šiaulių“ gretose blykstelėjo Vytautas Šarakauskas. Puolėjas per 4 minutes pelnė 10 taškų bei iniciavo svečių spurtą 14:0, po kurio skirtumas tapo triuškinantis (66:48).

Per likusį laiką kėdainiškiams buvo pavykę priartėti tik iki 13-14 taškų. Tvirtai pirmavę „Šiaulių“ krepšininkai varžovams intrigos atkurti nebeleido.

„Šiauliai“: Deivydas Gailius 19, Vytautas Šarakauskas 18, Derrickas Low 16, Raitis Grafas 13, Mindaugas Kuzminskas 10, Mindaugas Žukauskas 8.

„Nevėžis“: Darius Gvezdauskas 28, Egidijus Dimša 23, Paulius Beliavičius 11, Darius Šilinskis 9.