Antrą sunkią pergalę Graikijos krepšinio lygoje šventė Jono Kazlausko treniruojama Pirėjo „Olympiakos“ ekipa, išvykoje 70:64 (25:15, 16:17, 9:17, 20:9) įveikusi Patrų „Apollon“.

Antrajame kėlinyje Pirėjo krepšininkai buvo įgiję 15 taškų pranašumą, tačiau dar iki ilgosios petraukos šeimininkai sumažino persvarą iki 9.  Po trijų kėlinių „Olympiakos“ jau atsilikinėjo 5 taškais (50:55), o likus žaisti kelias minutes pirmavo vos tašku (63:62), tačiau dvikovos pabaigoje tiksliai mėtė baudų metimus ir užtvirtino pergalę.

Nelengvai varžovus „Olympiakos“ palaužė ir pirmajame Graikijos lygos ture. Tada tik po pratęsimo 88:86 įveikė Atėnų „Panellinios“.

Solidžius rezultatus demonstruoja dvidešimtmetis „Olympiakos“ naujokas Renaldas Seibutis. Dvikovoje su Patrų klubu jis aikštėje praleido 26 minutes ir pelnė 9 taškus (3/5 baudų, 3/4 dvitaškių), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo vieną metimą, triskart suklydo ir kartą pažeidė taisykles.

Eurelijus Žukauskas ant parketo praleido 15 minučių ir įmetė 4 taškus (2/4 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po du kartus prasižengė ir suklydo. Vidurio puolėjas trečiajame kėlinyje patyrė traumą ir buvo priverstas palikti aikštę.

„Olympiakos“: Tyusas Edney 17 (8/12 baudų, 6 rez. perd., 6 kld.), Panagiotis Vasilopoulos 11, Renaldas Seibutis 9.

„Apollon“: Panagiotis Liadelis 21, Danya Abramsas 18 (10 atk. kam.), Christo Charissis 11.

Sužaidus antrojo turo rungtynes nepralaimėjusios liko vos 4 komandos: Atėnų „Panathinaikos“, Atėnų „Aris“, Atėnų „Maroussi Honda“ ir „Olympiakos“. Būtent pastarosios dvi komandos susirems trečiajame ture.

Kitų rungtynių rezultatai:

Larisos „GS Larissa“ – Salonikų „Aris“ 84:91. „GS Larissa“: Chrisas Garneris 22, Nikos Papanikolopoulos 22 (13/14 baud.), Jeremiah Massey 15. „Aris“: Terrelas Castle'as 20, Ryanas Stackas 19, Corey Breweris 18, Mike'as Wilkinsonas 14 (9 atk. kam.).

Salonikų „Iraklis“ – Rodo „Kolossos“ 78:75. „Iraklis“: Levellas Feltonas 15, Kostas Christou 13, Yorgos Dedas 13, Saša Stefanovičius 11. „Kolossos“: Vassilis Soulis 17 (8/11 dvit.), Franko Nakičius 14, Kevinas Braswellas 11 (6 kld.), Trevonas Bryantas 10.

Atėnų „Maroussi Honda“ – Larisos „Olimpia“ 64:63. „Maroussi Honda“: Alexis Kiritsis 20, Blagota Sekuličius 14. „Olimpia“: Larry Stewartas 14, Nikos Kaklamanos 13, Giannis Lappas 11.

Kozanio „Makedonikos“ – Atėnų „Panionios“ 72:59. „Makedonikos“: Konstantinos Charalabidis 26 (5/5 trit.), Sotiris Karapostolou 14 (4/6 trit.), Darenas Kelly 12. „Panionios“: Williamas Avery 11, Stratos Perperoglou 11, Donellas Harvey 9.

Atėnų AEK – Atėnų „Panathinaikos“ 84:85. AEK: Slavenas Rimačas 19, Giannis Kalabokis 19, Spiros Panteliadis 13, Tayloras Coppenrathas 12. „Panathinaikos“: Vassilis Spanoulis 15 (6 kld.), Jaka Lakovičius 13, Dimitris Diamantidis 12.
galbūt olympiakosas po truputį įsibėgės.